Jälgi meid

TRANSPORT

Lennuühenduses pausi ei tule

Tallinn–Kärdla lennud toimuvad sel aastal aastaringselt iga päev ehk 12 reisi nädalas. Erinevalt eelmistest aastatest kui vedaja vahetus või rahanappus tõi kaasa katkestusi.
Eelmisel aastal tehti liinil 464 reisi, ilma tõttu jäi ära 31. Lendamise võimalust kasutas 7013 reisijat. “See on hea tulemus, arvestades, et kahel kuul lende ei olnud,” ütles Hiiu maasekretär Piret Sedrik.

Lennuk väljub Tallinnast tööpäeviti kell 7 ja kell 17, Kärdlast kell 7.45 ja kell 17.45,
laupäeviti Tallinnast kell 9.15 ja Kärdlast kell 10,
pühapäeviti Tallinnast kell 17 ja Kärdlast kell 17.45.

Lennujaama viiv buss väljub Kärdla bussijaamast 35 minutit enne ja check-in Kärdla Lennujaamas suletakse 20 minutit enne lennuki väljumist Kärdla lennujaamast.
Õhusõit kestab 30 minutit, ühe suuna pilet maksab 25 eurot.
Aastaringselt on Kärdla liinil 21eurone sooduspilet üle 64aastastele reisijatele, sügava puudega reisijatele ja kahe- kuni kuueaastastele lastele. Alla kahe aasta vanune laps reisib koos saatjaga tasuta. Õpilastele ja üliõpilastele on sama­sugune, 21eurone sooduspilet reisimisel õppeperioodil, s.o alates 1. septembrist kuni 31. maini.
Reisiinfot saab Kärdla lennujaama kassast telefonil 463 1381 ja www.saartelennuliinid.ee, operatiivinfot leiab ka maakonnaportaali www.hiiumaa.ee avalehel.

Veel lugemist:

NÖÖBIST KINNI

Kas sel sügisel on Kärdla liinil lende ära jäänud? Kas GNSSist on abi olnud? Vastab Tallinna lennujaama turunduse ja kommunikatsioonijuht Margot Holts: “Alates septembri...

TRANSPORT

Tallinna–Kärdla–Tallinna lennuliini hange on lõppenud ja maanteeamet sõlmis viieaastase lepingu Leedu ettevõtjaga Transaviabaltika. Uue lepingu järgi algavad lennud juba laupäevast, 1. juunist. Liini hakkab...

TRANSPORT

2. mai hommikuse Kärdla–Tallinn lennu tühistamise järel jäid Tallinna–Hiiumaa–Tallinna liinil ära mõlema suuna lennud kuni reede õhtuni. Häiritud oli ka lennuliiklus Kuressaare–Tallinna–Kuressaare liinil. Saartelennuliinid...