Connect with us

Transport

Lennuühendus taastub esmaspäevast

Esmaspäevast, 20. juunist taastuvad lennud Hiiu- ja Saaremaale. Lendama hakkab hanke võitnud Leedu firma Transaviabaltika 19kohalise Jetstream 3200ga.
Reiside arv Hiiumaa liinil jääb samaks kui seni – 12 reisi nädalas, Saaremaa liinil, kus seni oli 11 reisi, lisandub laupäevane reis.
Väljumisajad on sarnased varasematele kellaaegadele. Tööpäeviti väljub esimene lend Tallinnast Kärdlasse kell 7 nagu senigi, lend jõuab tagasi Tallinna kell 8.15. Laupäeval on väljalend Tallinnast kell 9.15 ja Kärdlast kell 10. Õhtune reis tööpäeviti ja pühapäeval väljub Tallinnast Kärdlasse kell 17 ja tagasi kell 17.45.
Suvekuudeks on reedeti ja pühapäeviti enne tavapärast õhtust lendu plaanis graafikujärgseid lisareise, nende kellaaeg on täpsustamisel.
Kärdla liini täispilet hakkab maksma 25 eurot. Edasi-tagasipiletit ostes soodustust enam ei ole. Aastaringselt on Kärdla liinil 21eurone sooduspilet üle 64aastastele reisijatele, sügava puudega reisijatele ning kahe-kuni kuueaastastele lastele. Alla kaheaastane laps reisib koos saatjaga tasuta. Õpilastele ja üliõpilastele kehtib 21eurone sooduspilet reisimisel õppeperioodil, 1. septembrist 31. maini.
Pileteid saab osta Kärdla lennujaamas, Tallinna lennujaamas Estairi kassas ja veebilehel www.saartelennuliinid.ee Piletimüügi avamisest teatatakse täiendavalt.

Veel lugemist:

Uudised

Hankes ette nähtud nõuete täitmata jätmise tõttu pidi Hiiumaa vald loobuma 154 000 eurost, mis mõeldud tänavavalgustuse uuendamiseks. Tagasinõude põhjustas asjaolu, et Hiiumaa vallavalitsus...

Uudised

Sel suvel Kärdla sadamasse neli konteinerhotelli paigaldanud ettevõtja StayBliss OÜ viib hooned minema, aga lubab kulud sihtasutuselt sisse nõuda. Moodulmajade kohaleveoks, paigaldamiseks, kommunikatsioonide väljaehitamiseks...

Teema

Hiiumaa mesinike seltsis vahetus sel suvel juhatus ning eestvedamise võtsid endi õlule kolm naist, kes tahavad esimese asjana välja selgitada, palju saarel üldse mesinikke...

Arvamus

Dr Helve Kansi vastukaja artiklile “Perearstide erimeelsused varjutavad Hiiumaa tervisekeskuse tulevikku.” (Hiiu Leht, 26.09.2023) On kahetsusväärne, et ajalehe artiklis räägitakse tülist minu ja dr...