Jälgi meid

TEEMA

Lavastaja: Sama tähtis, kui teatris käia on see, kuidas sellest rääkida

Foto: erakogu. Jaanika Juhanson koolitab õpetajaid, kuidas õpilastega pärast etendust teatrist rääkida.
Hiiumaa koolide õpetajad käiksid võimalusel õpilastega teatris veelgi rohkem, kui nad seda juba teevad. Võti, millega neist külastustest maksimaalselt kasu lõigata, on lavastaja Jaanika Juhansoni sõnul õpetajate endi käes.

Suuremõisa kooli klassiõpetaja Külli Kreegi ütleb, et püüavad kooliga külastada vähemalt kõiki etendusi, mis tulevad Hiiumaale. “Patt oleks jätta käimata, kui teater koju kätte tuleb,“ on ta veendunud. Kord-kaks õppeaasta jooksul sõidetakse teatrisse ka mandrile.

Veel lugemist:

SPORT

Eelmisel nädalavahetusel Saaremaal sõidetud Kihelkonna rahvaralli võitsid absoluutarvestuses Hiiumaa rallipaar Robin Pruul ja Rein Tikka. Neile kuulus ka 4WD klassivõit. Poodiumile jõudis ka J18...

SPORT

Tugeva tuulega peetud Tallinn-Kärdla ja Kärdla ringi järel tõusis ORC III grupis liidrikohale jahtklubi Dago Bellatrix Rauno Pielbergi meeskonnaga.

METSAKÖÖK

Tugevate lihakate, värvuselt rohekas-siniste, justkui pitsina käharasse keerdunud lehtedega merikapsas on üks ütlemata vahva metsik kapsaline, kes silmailule lisaks ka maitsemeeli rõõmustab! Õitsedes täituvad...

GALERIID

Neljapäeva õhtul valitses Kärdla sadamas melu, sest kolmapäeva õhtul ja ööl saabunud sajad purjetajad võtsid päeval mõõtu Tareste lahel ning õhtul puhati Kärdlas.