Jälgi meid

KUIDAS MA SIIA SATTUSIN?

KUIDAS MA SIIA SATTUSIN | Riho tuli Hiiumaale süüa tegema

Luidjal asuva söögikoha Meite Möte peremees ja kokk Riho Reidma ütleb, et Hiiumaal on justkui teine riik. Isegi õhk on teistmoodi.

Riho Reidma | Raul Vinni

Peale kibekiiret jaanipäeva pääseb Riho esmaspäeva õhtul korraks köögis välja, haarab tassi kohvi ja tunnistab, et neli päeva oli selline andmine, et ööl ja päeval polnud vahet. Sel aastal olevat üldse turistid hakanud varem liikuma, sest kui tavaliselt läheb möll lahti jaanipäevast, siis nüüd tulid esimesed lained juba paar nädalat varem. 

Veel lugemist:

SISUTURUNDUS

Iga tööusku eestlane teab, et kui kõvasti vaeva näha, tuleb ka armastus. Vahel kisub kodukootud filosoofia aga kiiva ja kui põhimõte, kuidas töö nõnda...

TEEMA

Hiiumaa mõrvalugude autor Siiri Julge Alvemyr oli üks 31st Eesti kirjanikust, kes sai oma raamatute laenutushüvitisena maksimumi, 7328 eurot.

UUDISED

Sotsiaalmeedias leidsid elavat vastukaja pildid Hiiumaa kassist Brunost, kes Jorjeni lillepoe ees pappkastis lebas ja sooja suveilma nautis. Selgus, et kass on väljakul tihe...

SPORT

Kaheksast kolme - Olympicut, Bellatrixi ja Bacchust peetakse poodiumikoha nõudlejateks, päris esimest korda osalevad Muhu Väina regatil klubi noorpurjetajad jahil Tšaika.