Jälgi meid

KUIDAS MA SIIA SATTUSIN?

KUIDAS MA SIIA SATTUSIN | Ege tundis kohe, et just siin on tema õige koht

Vihmasel hommikupoolikul Ege juurde jõudes tundub justkui päike oleks ühtäkki pilve tagant välja tulnud. Tegelikult on aga Ege soe, külalislahke ja positiivsusest pakatav olemus see, mis nõnda mõjub.

Ege Riitsalu abikaasa Lauri ehitatud püstkoja juures, kus käivad külalised üle Eesti | Erakogu

Jalutame abikaasa Lauri ehitatud püstkoja poole, kus külastajad üle Eesti käivad nii puhkamas kui ka oma hinge kõige sügavamaid soppe puhastamas. See on koht, kus Ege lisaks majutusele viib läbi teraapiaseansse, mida ta oma kogemuste põhjal on hakanud nimetama õnneteraapiaks.

Lisa kommentaar

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Veel lugemist:

SISUTURUNDUS

Iga tööusku eestlane teab, et kui kõvasti vaeva näha, tuleb ka armastus. Vahel kisub kodukootud filosoofia aga kiiva ja kui põhimõte, kuidas töö nõnda...

TEEMA

Hiiumaa mõrvalugude autor Siiri Julge Alvemyr oli üks 31st Eesti kirjanikust, kes sai oma raamatute laenutushüvitisena maksimumi, 7328 eurot.

UUDISED

Sotsiaalmeedias leidsid elavat vastukaja pildid Hiiumaa kassist Brunost, kes Jorjeni lillepoe ees pappkastis lebas ja sooja suveilma nautis. Selgus, et kass on väljakul tihe...

SPORT

Kaheksast kolme - Olympicut, Bellatrixi ja Bacchust peetakse poodiumikoha nõudlejateks, päris esimest korda osalevad Muhu Väina regatil klubi noorpurjetajad jahil Tšaika.