Jälgi meid

KOLM KÕIGE

Kolm imelikku kohta, mida ainult Hiiumaal näha saad

Foto: Piret Eesmaa. Tiina tantsustuudio tantsijad Põlise leppe kivide juures.
Hiiumaa on selline saar, mis legendidest ja lugudest pungil. Mõnes kohas on neid lausa mitu. Mõni on puhta müstiline, mõni täitsa teaduslik.

Tubala vai paistab Kärdla-Käina maantee ääres Kärdlast ca 5 km kaugusel paremal pool teed, nõks enne Lavendlitalu. Legend ütleb, et Leiger olla vaia maasse löönud, et hoida Hiiu saart triivimast eemale … Polegi nüüd päris selge, kas Eestist või Saaremaast. 

Veel lugemist:

SPORT

Eelmisel nädalavahetusel Saaremaal sõidetud Kihelkonna rahvaralli võitsid absoluutarvestuses Hiiumaa rallipaar Robin Pruul ja Rein Tikka. Neile kuulus ka 4WD klassivõit. Poodiumile jõudis ka J18...

SPORT

Tugeva tuulega peetud Tallinn-Kärdla ja Kärdla ringi järel tõusis ORC III grupis liidrikohale jahtklubi Dago Bellatrix Rauno Pielbergi meeskonnaga.

METSAKÖÖK

Tugevate lihakate, värvuselt rohekas-siniste, justkui pitsina käharasse keerdunud lehtedega merikapsas on üks ütlemata vahva metsik kapsaline, kes silmailule lisaks ka maitsemeeli rõõmustab! Õitsedes täituvad...

GALERIID

Neljapäeva õhtul valitses Kärdla sadamas melu, sest kolmapäeva õhtul ja ööl saabunud sajad purjetajad võtsid päeval mõõtu Tareste lahel ning õhtul puhati Kärdlas.