Jälgi meid

SUVI

Kohtumiseni 17. Hiiu Folgil!

Ekraanikuva
Hiiu Folk on rahuliku atmosfääriga alkoholivaba festival, kus tunnevad end hästi nii suured kui ka väikesed muusikasõbrad. Meie väärtused on peresõbralikkus, loodussõbralikkus, ehedus ja turvalisus. Kuulame muusikat, jutustame lugusid, õpime uusi oskusi, keerutame jalga ja vaatame üksteisele silma.

Nagu ikka, ootavad festivalilisi peale kontsertide veel armastatud loodusretked ning õpitoad oma ala professionaalidega. Et kõik tunneksid end hästi, pakume pere kõige väiksematele kontserdipaikades tegevust lastepesades. Kassari kiigeplatsil saab uusi teadmisi keskkonnaameti telgist, reedel ja laupäeval tulevad lastele külla rännukoer Klaus ja koeratüdruk Lotte. Nii lapsed kui ka täiskasvanud saavad teha hobusõite, tegutseb laat.

Muusikutest rõõmustavad tänavust festivalipublikut peamiselt armastatud eesti esinejad oma tuntud headuses. On ka üllatusi!

Nagu on öelnud Jaanus Rohumaa: „Korralikul pärimusmuusika festivalil peab olema värsket õhku, eri vanuses lapsi, mahedat meelt, inspiratsiooni, parajalt boheemlasi, päikest, vihma, kuid peamine – ehedat muusikat! Seda kõike on Hiiu Folgilt leida olnud ning soovin väärt ettevõtmisele pikka iga, ning üha rohkem hiidlasi Kassari kiigeplatsile!”

Kohtumiseni 17. Hiiu Folgil!

Veel lugemist: