Jälgi meid

UUDISED

Kärdlas ei põle enam tänavavalgustus

Kärdla osavalla kogu otsustas laupäevast kustutada ajutiselt Kärdla tänava­valgustuse ja avaldas vastava teate ainult valla veebilehel. Edastame teate ka neile, kes internetti ei kasuta ja võivad muudatusest üllatuda.
Teates põhjendatakse, et enne tänavavalgustuse kustutamist räägiti otsus läbi Kärdla suuremate tööandjatega ning otsus tulenes liikumispiirangutega seotud vähesest liikumisest, juba pikenevast päevavalgusest ja osavalla eelarve kokkuhoiuvajadusest.
Eelmise aasta septembris ütles Kärdla osavalla vanem Lauri Preimann, et tänavavalgustuse elektrile kulub aastas 33 000 eurot. Ühes kuus on kulu seega ligi 3000 eurot.
Kui aga siiski leidub pimeduses liikujaid, soovitab osavald kaasa võtta tasku- või pealambi.

Veel lugemist:

UUDISED

Suuremõisa kandi rahvas küsib Pühalepa osavallale saadetud ja 29. detsembri kuupäeva kandvas avalikus pöördumises, millal saab tänavavalgustuse jalakäijate teelõik Suuremõisa bussipeatusest kaupluseni ja bussipeatusest...

UUDISED

Kärdla osavald teatab, et tänu koroonatoetusele tehakse sel aastal Pae tänaval korda 230 meetrit teed. Tööde maksumus koos käibemaksuga on pisut üle 245 000...