Connect with us

Uudised

Kärdla kirikus laulab segakoor KOSK

Kärdla kirikus saab 14. augustil kuulata vaimulikku koorimuusikat EELK koorijuhtide-organistide segakoori KOSK esituses ja dirigent Riho Ridbecki juhatusel.
Kirikumuusika liidu juhatuse liige Tuuliki Jürjo rääkis, et koor külastab Hiiumaad suvise ringreisi käigus, mis on koori viinud esinema nii välismaale kui erinevatesse paikadesse Eestis. Kava “Rännates läbi Euroopa kirikute” koosneb erinevate Euroopa maade vaimulikust muusikast, kõlavad kreeka, hispaania, itaalia, armeenia, vene, norra, soome ja muidugi ka eesti koorilaulud.
Kontserdi algus on kell 19 ja sissepääs vaba.

Veel lugemist:

Küsitlus

Statistika järgi on Eestis 1000 elaniku kohta alkoholi ostmise võimalusi kõige rohkem Hiiumaal. Kuidas te sellesse suhtute?

Uudised

Ministeeriumi järelevalve tõi Hiiumaa Vabakooli tegevuses välja hulga puudusi ning juhtis tähelepanu õpilaste prognoosi mittetäitumisele. Ettekirjutuste täitmatajätmine võib kooli uuest tegevusloast ilma jätta. Haridus-...

Teema

Hiiumaa muuseumi kauaoodatud pärandihoidla projekt pandi riiklikus rahapuuduses pausile ning muuseumi vara peab edaspidigi hoiul olema nõuetele mittevastavates tingimustes.  Hiiumaa muuseumi uue varahoidla vajadus...