Connect with us

Uudised

Jüri Ojasoo vahetas Kärdla sadama nõukogus välja Aivar Kogermanni

Hiiu vallavalitsus määras SA Kärdla Sadam uueks nõukogu liikmeks Jüri Ojasoo ning kutsus nõukogu liikme kohalt tagasi Aivar Kogermanni. Nõukogu esimees Georg Linkov ütles, et Kogermann esitas ise tagasiastumisavalduse.
SA Kärdla Sadam nõukogus on lisaks Jüri Ojasoole Andrus Ait, Indrek Ulla ja Katrin Sarapuu. Nõukogu tööd juhib Hiiu vallavanem Georg Linkov.
Ojasoo, kes on nõukogu liige 1. augustist, ütles, et aprillis sihtasutuse endise juhi Hillar Kuke suhtes algatatud kriminaalmenetluse tulemus võib selguda kõige varem oktoobris-novembris. Seniks peatas sadama ehituse põhirahastaja, Ettevõtluse arendamise sihtasutus väljamaksed. Viimase, umbes 140 000 eurose makse tasus Hiiu vald oma eelarvest sadama ehitajale ASile Nordecon.
Jüri Ojasoo oli sadama nõukogu liige Kärdla linnavolikogu esindajana märtsist 2011 kuni aprillini 2014. Kuna ta ei osutunud uuesti volikogusse valituks, langes ta nõukogust välja.

Veel lugemist:

Küsitlus

Statistika järgi on Eestis 1000 elaniku kohta alkoholi ostmise võimalusi kõige rohkem Hiiumaal. Kuidas te sellesse suhtute?

Uudised

Ministeeriumi järelevalve tõi Hiiumaa Vabakooli tegevuses välja hulga puudusi ning juhtis tähelepanu õpilaste prognoosi mittetäitumisele. Ettekirjutuste täitmatajätmine võib kooli uuest tegevusloast ilma jätta. Haridus-...

Galerii

Laupäeval tulid lauljad ja linnarahvas kokku tähistamaks tütarlastekoori ja poistekoori sünnipäeva.