Connect with us

Uudised

Infopäev puudega ja vähenenud töövõimega inimestele

Eesti puuetega inimeste koda ja Hiiumaa puuetega inimeste koda korraldavad infopäeva puudega ja vähenenud töövõimega inimestele.
Infopäeval antakse ülevaade sotsiaalse rehabilitatsiooniteenuse tingimustest ja korraldusest, sellest, milliseid riiklikke toetusi saavad puudega ja vähenenud töövõimega inimesed taotleda, kuidas toimub abivahendite taotlemise protsess ja millised on kutsehaigusest või tööõnnetusest tingitud tervise­kahju hüvitised.
Lisaks saab vastuseid töövõimereformiga seoses tekkinud küsimustele: kuidas toimub töövõime hindamine, millistel tingimustel makstakse töövõimetoetusi ning milliseid teenuseid pakub töötukassa vähenenud töövõimega inimestele.
Infopäeval antakse ülevaade, millised on kohaliku omavalitsuse kohustused sotsiaalteenuste korraldamisel puuetega inimestele ning kuidas on Hiiumaal elavatel puuetega inimestel võimalik saada tasuta õigusnõustamist.
Infopäev toimub teisipäeval, 4. aprillil, kell 12–15.30 Hiiu maavalitsuse saalis, Leigri väljak 5, Kärdla.
Lisainfo ja päevakava: Eesti puuetega inimeste koja veebilehel www.epikoda.ee, meilil epikoda@epikoda.ee või telefonil 661 6614.

Veel lugemist:

Uudised

Mitu kuud Kärdla sadamas kirgi kütnud moodulhotellid teisaldati eile. SA Hiiumaa Sadamad juhatuse liige Kai Kallas ütles kolmapäeva päeval, et õhtuks on need sadamast...

Uudised

Kärdla ja Palade kooli õpilased näitasid kõigis kolmes üle maailma tehtavas ainetestis kõrget taset, loodusteaduste testis aga ületasid teadmistega isegi maailma tipus olevaid Singapuri...

Digileht

Hiiu Leht 8.detsembril Arvamus: kas monument valmib veel 93 aastat? Kaitseliidu auto sattus raskesse õnnetusse Hiiumaa tulevik on väiketootjate nägu Tee ise: Jõulupärg muutub...

Uudised

Kaks kaitseliitlast viidi Hiiumaalt Tallinna haiglasse pärast õppuse Orkaan käigus autoga kraavi sõitmist.