Connect with us

Uudised

Hiiumaa noorjalgpallurid Tartus Hillar Otto Memorialil

erakogu
FC Hiiumaa 03 noormehed koos mõningate lisamängijatega Läänemaa jalgpalliklubist sõitsid koos treener Mario Degtjoviga Tartusse, et üles astuda legendaarse jalgpallitreeneri Hillar Otto (1952–2011) rahvusvahelisel memoriaalil.
B15 vanuserühmas (sündinud 2003 ja hiljem) oli kokku osalemas kümme võist­konda Eestist, Venemaalt ja Soomest – võistluse kõrge tase oli ette teada. Meie poisid said seal kuus ülitugevat mängu enne Eesti meistri­võistluste hooaega ning tulid sellest lahingust välja suhteliselt hästi: kolm võitu, üks viik ja kaks nappi kaotust ning kokkuvõttes kuues koht.
Reede, võistluse esimene päev oli paljulubav: “Poisid olid supertublid – tegid kaks mängu ja võtsid kaks võitu, aga homme on uued ja veel raskemad mängud ees ootamas,” kommenteeris abitreener Siret Tara. Esimeses mängus lõi meile võiduvärava Läänemaa JKst appi tulnud Cristopher Kull ning Jõhvi FC Phoenixiga sai kirja 1:0 võit. Teises mängus sai FC Hiiumaa Indrek Nõuliku ja Kristjan Ugami väravatest võidu kirja 2:0 Tallinna FC Ajax vastu.
Järgmisel varahommikul kell kaheksa olid meie noormehed vastamisi turniiri korraldajaklubi FC Santos Tartuga, kellelt tuli kahjuks vastu võtta napp, 1:2 kaotus. Teiseks vastaseks tulid Venemaalt Pskov 747 noormehed ja nendega suudeti välja mängida 1:1 viik. Kahe viimase omavahelisel mängul jäi 1:0 seisuga peale FC Santos Tartu.
Laupäeva õhtul lõpetas pika mängupäeva kohtumine Tartu FC Heliosega, kus tuli võit 1:0 Sven Aigar Tammeveski peaga löödud väravast. Pühapäeval oli selge, et poisid mängivad viiendale-kuuendale kohale, kuid Tabasalu JK napp 1:0 võit tõi viimastele viienda koha ja meile lõppkokku­võttes kuuenda.
Treener Mario Degtjovi sõnul oli turniir heatasemeline: “Saime palju võrdseid mänge, mida sinna enne hooaja algust otsima läksimegi.”
Võistkonnas andsid oma panuse Sven Aigar Tammeveski, Martin Nurk, Kristjan Ugam, Indrek Nõulik, Andro Suuster, Holger Sepma, Kevin
Saarnak, Kermo Platov, Rasmus Padari, Hargo Liiving, Johannes Niinemäe, Karl Värva ja Jaanus Sõmer ning Läänemaa JKst “laenuks” tulnud Cristopher Kull, Tormi Mehide ja Kaspar Kariste.
Kohe üsna pea algab meie noormeestel Eesti meistrivõistluste hooaeg, nii et pöidlad pihku – see võistkond on Eesti kümne parima seas!

Kristi Linkov
MTÜ Hiiumaa jalgpall

Veel lugemist:

Ahto ilmajutud

Nagu ka eelnevalt mainitud, siis stabiilset talveilma ei paista ega tule ka see nädal. Küll aga on märke stratosfääri soojenemisest, mis viitab polaarpöörise nõrgenemisele...

Uudised

Kodanik Jüri Kivi pettus seisnes asjaolus, et ta saatis omavalitsusele pildi endast koos naabri kompostriga. Paar nädalat tagasi riiklikult kehtestatud nõudele, tõestada kompostimisvõimekust pildiga...

Uudised

Rahvastikuregistrisse kantud Hiiumaa laste nimed kordavad üleriiklikke nimetrende ühe erandiga, milleks on lemmikuim poisinimi Mattias. Poisinimi Mattias, mida viimase viie aasta jooksul Hiiumaal lastele...

Uudised

Kaks Kärdla perearsti, doktor Meeli Paesüld (66) ja doktor Lia Prigoda (67) loobuvad praksisest 1. juunil 2023. Perearstil tuleb nimistust loobumisest kuus kuud ette...