Jälgi meid

sport

SUURMEISTRITE PARAAD | Hiiumaa maleturniiri võitis Leedu tippmängija

Kärdlas esimest korda mängitud Hiiumaa Pruulikoja Openi kiirmales võitis 53 maletaja seas suurmeister Paulius Pultinevicius (Leedu), kes kogus 8,5 punkti nagu ka Michal Krasenkow (Poola), kuid tänu lisanäitajatele läks võidukarikas Leetu.

Kolmanda koha pälvis sel turniiril head mängu näidanud noor leedu rahvusvaheline meister Pijus Stremavicius 8 punktiga. Endine FIDE maailmameister GM Ruslan Ponomarjov (Ukraina) oli 7,5 punktiga neljas.

Parim naismängija oli 6,5 punktiga IM Stavroula Tsolakidou (Kreeka) ning parim eestlane sama palju punkte kogunud GM Meelis Kanep. Parima hiidlase Andres Ihermanni saagiks jäi sel tugevatasemelisel turniiril 3,5 punkti.

Lisa kommentaar

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Veel lugemist:

Uudised

Küüditamise aastapäeva mälestuskoosolekul Lehtma sadamas toonitas president Alar Karis, et agressioon ning julmus ei ole maailmast kadunud, vaid ähvardab ka meie julgeolekut igapäevaselt.

Kultuur

Hiljuti Hiiumaa Muuseumis tutvustatud kogukonnaportaalist KIVIKE leiab muuhulgas Hiiumaalt kogutud lugusid, muinasjutte, muistendeid ja ülestähendusi alates 19. sajandist. 

Uudised

Hiiumaale mitteametlikule visiidile tulnud president Alar Karis pandi Orjaku sadamas proovile, kui ühtäkki veest appihüüdeid kostis.

Teema

Hiiumaal suveüritustest puudust ei tule, kontserte ning festivale on saarel küll ja veel. Keerulisem on olukord aga teatril – sest oma teatrimaja saarel puudub.