Connect with us

Uudised

Hiiu vallavanemal uus nõunik

erakogu
Aasta Hiiu maakonna turismikoordinaatori tööd teinud Liis Remmelg vahetas välja Hiiu vallavanema senise nõuniku Margit Kagadze.
Rand ütles, et vallavalitsuse meeskond on saanud väärtuslikku täiendust. “Nüüd, kus valla rahaline seis on taas kontrolli all, saame üha enam pöörata pilgu erinevatele arendusvõimalustele, milles tuleb Liisi senine kogemus suuresti abiks,” ütles vallavanem.
Nõuniku peamisteks tööülesanneteks on arendus- ja koostööprojektide koordineerimine, kommunikatsioonijuhtimine, turismialaste tegevuste koordineerimine ja välissuhete hoidmine.
Remmelg kinnitas, et eelnev töökogemus maakonna turismikoordinaatorina ja projektijuhina mitmetes mitte­tulundusühingutes, on toeks ka uues ametis.
Kagadze, kes töötas nõunikuna mullu aprillist detsembrini, on nüüd täiskoormusega Hiiumaa gümnaasiumi õppenõustaja ja õpetaja. Haridusvaldkonnas on Kagadze töötanud rohkem kui 16 aastat, sh õpetajana, noortenõustajana, õppematerjalide loojana, õppekavade ja hariduslike tugiteenuste arendajana.
“Tundsin, et vallavalitsuse meeskond on saanud piisavalt tugevaks, sihid selgemaks ja suhtlemiskultuur avatumaks ning mina saan nüüd taas koolile pühenduda,” ütles Kagadze oma lahkumisotsust kommenteerides.
Maakonna turismikoordinaatorina alustab 16. jaanuarist tööd Maria Ruubas.

Veel lugemist:

Galerii

Laupäeval Käinas toimunud Hiiumaa kevadlaadale tõi ilus ilm kokku 43 erinevat müüjat. Laada korraldanud Hiiumaa Tarbijate Ühistu juhi Kaja Antonsi sõnul läks laat igati...

Uudised

Kui volikogu istungitel on tavapäraselt rohkem küsimusi opositsioonil, siis seekord pommitas vallavalitsust kriitiliste küsimustega äsja osavallavanema ametist vabastatud reformierakondlane Aivar Viidik. Aivar Viidiku sõnavahetused...

Arvamus

Turismihooaeg on vaikselt ent järjekindlalt lähemale nihkumas. Ainult kohane tundub küsida – mis on sinu jaoks see midagi, mida iga külaline võiks, peaks tahtma...

Uudised

Möödunud laupäevast alates tegutseb Kärdlas mittetulunduslik ühendus, millele asutajad andsid nimeks Kärdla Linna Selts. Tegu on seltsiga, mille liikmed toetuvad omaalgatusele ja seavad eesmärgiks...