Jälgi meid

UUDISED

Hiiu Lehe võrkpalliturniiri algab homme

Homme, 11. augustil algab Kärdla staadionil 61. Hiiumaa võrkpalliturniir, mille aastakümneid tagasi algatas kohaliku maakonnalehe toimetus. Ajalehed on nimesid ja omanikke vahetanud, pankrottigi läinud, aga turniir elab edasi. OÜ Saaremaa Raadio Hiiu Lehe toimetuse jaoks on see juba 13. turniir.
Homme kell 9.45 rivistuvad võrkpallimängijad Kärdla staadionil, avakõned peavad Hiiu Lehe peatoimetaja
Harda Roosna ja Kärdla osavalla vanem Lauri Preimann. Turniirilipu heiskavad Saaremaa naiskonna esindaja Janne Järvalt ja Saaremaa/Kaarma meeskonna mullune parim mängija Siim Olavi Rantanen.
Võistluse avamisel esineb Hiiumaa puhkpillipäevadel mängiv Tartu puhkpilliorkester Tammed.
Kadi Kiiver, kes on aastaid turniiri korraldanud tutvustab turniiri toetajaid ja auhindu.
Mängud algavad kell 10.30, kui pall lüüakse lendu koguni kümnel väljakul. Mänge kommenteerib tuntud spordireporter Erik Lillo.
Kõik võrkpallihuvilised on oodatud osa saama sellest, kuidas 14 naiskonda ja 20 meeskonda selgitavad välja, kes seekord võidavad 61. Hiiumaa võrkpalliturniiri karikad. Kõige põnevamaks läheb asi siis, kui kell 16.30 algavad naiste kohamängud ja kell 17.15 meeste kohamängud. Mulluse 60. võrkpalliturniiri võidukarikad viisid kaasa Saaremaa võrkpallurid.

Veel lugemist:

UUDISED

6. mai hilisõhtul lähetasime viimsel kolmel aastal Hiiumaa võrkpalliturniiril osalenutele kutsekirja tänavusele võistlusele. 24 tunni jooksul sai neljandik kohti jagatud. Eile hommikuse seisuga on...

UUDISED

Esimest korda Hiiumaa võrkpalliturniiri ajaloos osaleb võistlusel rohkem naiskondi kui meeskondi – karikate pärast lööb pallilahinguid 19 naiskonda ja 17 meeskonda. 62. Hiiumaa võrkpalliturniiri...