Jälgi meid

Uudised

Hiidlased saalihokis kullajahil, Jaan Tähiste pronksitiimis

Liis Tähiste
Saalihoki meeste meistriliiga finaal­seeria seis on viigis 1:1. Esimese kohtumise Õismäel võitis külalismeeskond TalTech lisaajal Sparta team Automaailma 8:7 (4:1; 0:3; 3:3;la 1:0).
Tehnikaülikooli eest andsid panuse ka Tiit Tammeveski ja Ken Pähn. Viimane viskas värava ja andis ühe tulemusliku söödu. Sealjuures oli see sööt aluseks 7:7 viigiväravale neli minutit enne normaalaja lõppu.
Teises kohtumises TalTechi koduplatsil oli samuti parem külalismeeskond, kui Sparta lahkus 10:7 (1:1; 3:4; 6:2) võiduga. Pähn sai käe valgeks ka teises kohtumises.
Kolme võiduni mängitav seeria jätkub reedel kell 20 Õismäe spordihallis.
Samas sai lõpplahenduse pronksmedalite saatus. Kolmanda koha mängus alistas Eesti Maaülikooli spordiklubi 7:5 Jõgeva SK Tähe/Olivia meeskonna. Pronksmedali teenis ka meie Jaan Tähiste.

Hergo Tasuja

Veel lugemist:

Uudised

Möödunud nädala­lõpul tuli U14 vanuse­klassis Eesti meistriks Jõgeva SK Tähe/Olivia 08, mis finaalis oli üle EMÜ SK meeskonnast 2:1 (0:1,0:0,2:0). Kolmanda koha mängus võitis...

Uudised

Eesti saalihoki­meistriks tuli tänavu Sparta Team Automaailm I, kes pühapäevases superfinaalis alistas Jõgeva SK Tähe/Olivia tulemusega 7:2. Hiidlastel oli põhjust rõõmustada mõlema meistri­tiitlit jahtinud...

Uudised