Jälgi meid

UUDISED

Hiidlased jäid oma eluoluga väga rahule 

Foto: Piret Eesmaa. Jaana Ooman, Kersti Rõbtšenko ja Külli Kreegi ütlevad, et ei tahaks kusagil mujal elada kui Hiiumaal.
Hiiumaa valla elanikud on oma elupaigaga rahuloluga Eestis 15. kohal, selgus värskest üleriigilisest uuringust. 

Eelmisel aastal läbi viidud uuringust selgub, et hiidlased on enim rahul ümbritseva rohekeskkonnaga ja turvalisusega ning kõige rohkem teevad muret teede-tänavate olukord ning KOV teenuste pakkumine ja valitsemine. 

Veel lugemist:

SPORT

Eelmisel nädalavahetusel Saaremaal sõidetud Kihelkonna rahvaralli võitsid absoluutarvestuses Hiiumaa rallipaar Robin Pruul ja Rein Tikka. Neile kuulus ka 4WD klassivõit. Poodiumile jõudis ka J18...

SPORT

Tugeva tuulega peetud Tallinn-Kärdla ja Kärdla ringi järel tõusis ORC III grupis liidrikohale jahtklubi Dago Bellatrix Rauno Pielbergi meeskonnaga.

METSAKÖÖK

Tugevate lihakate, värvuselt rohekas-siniste, justkui pitsina käharasse keerdunud lehtedega merikapsas on üks ütlemata vahva metsik kapsaline, kes silmailule lisaks ka maitsemeeli rõõmustab! Õitsedes täituvad...

GALERIID

Neljapäeva õhtul valitses Kärdla sadamas melu, sest kolmapäeva õhtul ja ööl saabunud sajad purjetajad võtsid päeval mõõtu Tareste lahel ning õhtul puhati Kärdlas.