Connect with us

Uudised

Heinma keskkonna­ministeeriumi asekantsleriks

KESKKONNAMINISTEERIUM
Keskkonnaministeerium teatas, et keskkonnakorralduse asekantsleriks sai Kaupo Heinma (pildil). Tugiteenuste ja maapoliitika asekantslerina jätkab Margit Martinson. Keskkonna­ministeeriumis on nüüd täidetud kõik viis asekantsleri ametikohta.
Hiiumaalt pärit Heinma töötas viimased viis aastat keskkonnaministeeriumi keskkonnakorralduse osakonna juhatajana. Eesti Euroopa Liidu Nõukogu eesistumise ajal juhtis ta kemikaalide ja jäätmete rahvusvahelist töögruppi.
Meenutagem, et 2004. aastal oli ta Eesti noorim vallavanem, kui 23aastasena võttis enda õlule Püha­lepa valla juhtimise.
Asekantsleri ametis peab Kaupo Heinma suurimaks väljakutseks ringmajanduse strateegia koostamist ning elluviimist selliselt, et otsuste tegemise aluseks oleksid turumajanduse põhimõtted.
Oluline on tema sõnul ka ühtse maapõuepoliitika arendamine ning elluviimine koostöös majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumiga.
Ministeeriumi asekantsleritena töötavad veel Margit Martinson, Kristi Klaas, Harry Liiv ja Marku Lamp. Keskkonnaministeeriumi kantsler on Meelis Münt.

Veel lugemist:

Uudised

Talv on käes ja kui hoolimata kummitavast hinnatõusust on endal kõht täis ja tuba soe, võib tekkida tahtmine aastaringselt õues elavaid linde kuidagi aidata....

Uudised

Kaks Hiiumaa malevkonna kaitseliitlast viidi haiglasse pärast Kõpus toimunud autoõnnetust. Ülejäänud kuus pääsesid õnnetusest vigastusteta. 

Uudised

Mitu kuud Kärdla sadamas kirgi kütnud moodulhotellid teisaldati eile. SA Hiiumaa Sadamad juhatuse liige Kai Kallas ütles kolmapäeva päeval, et õhtuks on need sadamast...

Uudised

Reedel esitleti Nelja nurga galeriis Hiiumaa aukodaniku, Erkki-Sven Tüüri portreed. Valla aukodaniku tiitliga käib koos võimalus tellida portree, mille teostajaks valis helilooja Tüür kunstnik...