Connect with us

Uudised

Heinma keskkonna­ministeeriumi asekantsleriks

KESKKONNAMINISTEERIUM
Keskkonnaministeerium teatas, et keskkonnakorralduse asekantsleriks sai Kaupo Heinma (pildil). Tugiteenuste ja maapoliitika asekantslerina jätkab Margit Martinson. Keskkonna­ministeeriumis on nüüd täidetud kõik viis asekantsleri ametikohta.
Hiiumaalt pärit Heinma töötas viimased viis aastat keskkonnaministeeriumi keskkonnakorralduse osakonna juhatajana. Eesti Euroopa Liidu Nõukogu eesistumise ajal juhtis ta kemikaalide ja jäätmete rahvusvahelist töögruppi.
Meenutagem, et 2004. aastal oli ta Eesti noorim vallavanem, kui 23aastasena võttis enda õlule Püha­lepa valla juhtimise.
Asekantsleri ametis peab Kaupo Heinma suurimaks väljakutseks ringmajanduse strateegia koostamist ning elluviimist selliselt, et otsuste tegemise aluseks oleksid turumajanduse põhimõtted.
Oluline on tema sõnul ka ühtse maapõuepoliitika arendamine ning elluviimine koostöös majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumiga.
Ministeeriumi asekantsleritena töötavad veel Margit Martinson, Kristi Klaas, Harry Liiv ja Marku Lamp. Keskkonnaministeeriumi kantsler on Meelis Münt.

Veel lugemist:

Ahto ilmajutud

Nagu ka eelnevalt mainitud, siis stabiilset talveilma ei paista ega tule ka see nädal. Küll aga on märke stratosfääri soojenemisest, mis viitab polaarpöörise nõrgenemisele...

Uudised

Rahvastikuregistrisse kantud Hiiumaa laste nimed kordavad üleriiklikke nimetrende ühe erandiga, milleks on lemmikuim poisinimi Mattias. Poisinimi Mattias, mida viimase viie aasta jooksul Hiiumaal lastele...

Uudised

Kaks Kärdla perearsti, doktor Meeli Paesüld (66) ja doktor Lia Prigoda (67) loobuvad praksisest 1. juunil 2023. Perearstil tuleb nimistust loobumisest kuus kuud ette...

Persoon

Kai Kallas (34) töötab Kärdla sadama kail Tareste lahe kaldal. Tema juurde kontorisse pääseb väikesest valgest uksest Yacht Service’i ellingu valges seinas, mida peaaegu...