Jälgi meid

Galerii

GALERII | Hiiumaa kevadlaata külastas 1500 inimest

Laupäeval Käinas toimunud Hiiumaa kevadlaadale tõi ilus ilm kokku 43 erinevat müüjat. Laada korraldanud Hiiumaa Tarbijate Ühistu juhi Kaja Antonsi sõnul läks laat igati korda. “Ilm oli meie poolt,“ kinnitas temagi ilma suurt rolli laada õnnestumises.
Hinnanguliselt külastas Käina kardirajal toimunud laata 1500 inimest.

Antons ütles, et kuigi mitmel pool arvatakse laadakultuuri välja surevat, siis Hiiumaal seda karta pole “Kindlasti on laadad Hiiumaal jätkuvalt populaarsed nii hiidlaste, suvehiidlaste kui külaliste seas,“ märkis ta.
Lisaks laadakaubale sai nautida Sõle Segajate tantsu, Palade loodushariduskeskus jagas tarkusi kevadtaimede kohta, lastele oli lustimiseks batuut ja Coop Hiiumaa korraldas laadaloosi, kus iga loos sai võidu.

Veel lugemist:

Uudised

Küüditamise aastapäeva mälestuskoosolekul Lehtma sadamas toonitas president Alar Karis, et agressioon ning julmus ei ole maailmast kadunud, vaid ähvardab ka meie julgeolekut igapäevaselt.

Kultuur

Hiljuti Hiiumaa Muuseumis tutvustatud kogukonnaportaalist KIVIKE leiab muuhulgas Hiiumaalt kogutud lugusid, muinasjutte, muistendeid ja ülestähendusi alates 19. sajandist. 

Uudised

Hiiumaale mitteametlikule visiidile tulnud president Alar Karis pandi Orjaku sadamas proovile, kui ühtäkki veest appihüüdeid kostis.

Teema

Hiiumaal suveüritustest puudust ei tule, kontserte ning festivale on saarel küll ja veel. Keerulisem on olukord aga teatril – sest oma teatrimaja saarel puudub.