Jälgi meid

GALERIID

GALERII | Hiidlased õpetasid presidenti elu päästma

Hiiumaale mitteametlikule visiidile tulnud president Alar Karis pandi Orjaku sadamas proovile, kui ühtäkki veest appihüüdeid kostis.

Vaevalt kümmekond minutit pärast presidendi Saaremaalt Hiiumaale toonud politseilaeva Rahu sildumist Orjaku sadamas jalutas riigipea sadamahoone juurde. “Appi, appi!”, kostis veest ja mitte kaugel paadisillast vehkis vees merepäästja Indrek Kimber kätega. Justkui tellitult juhtus see päästestendi lähedal, kust president Karis kaldal olnud merepäästjate suunamise peale päästerõnga haaras, paadisillale ruttas ja rõnga peale pisikest pusimist Kimberile heitis, kes rõnga endale ümber sikutas ning presidendi köie haalamise peale kaldale libises.

Veel lugemist:

SUVI

Nii ääretult armas on Hiiumaa sel korral. Olen Käina tüdruk. Kõik saare rajad peaksid olema justkui tuttavad, kohati ehk isegi kulunud. Siiski tasub aeg-ajalt...

KIRI SAARELT

Pole ammu trehvanud. Ega see pole ka ime. Külla tulla – minna on päris pikk tee. Meie saared on linnulennult teineteisest nii sajaviiekümne kilomeetri...

GALERIID

Täna, 13. juulil toimus Kärdlas Vabrikuväljakul suvine käsitö- ja omatoodangu laat.

GALERIID

Reedel, 12. juulil, toimus traditsiooniline Hiiumaa Kalurite päev, kus said kokku maitsvad toiduelamused, huvitav meelelahtus, kui ka kodumaa parima muusika!