Jälgi meid

GALERIID

FOTOD | Täna on avatud veel rohkem talusid

Foto: Piret Eesmaa. Ainola talu müügiletti teenindanud tüdruk ütles, et käib siin ainult suviti.

Laupäeval alanud Avatud Talude päeval on Hiiumaal avatud kokku kaheksa talu. Eile, laupäeval, oli avatud osa neist, täna, pühapäeval on avatud kõik kaheksa – Kadakamarja, Lavendli, Lepaniidi, Ainola, Pihla Inspiratsioonitalu, Luidja Triskusetalu, Mägede talu, Hiiuapu OÜ. Fotod laupäevaselt päevalt Hiiu Apu OÜ, Ainola talu ja Pihla Inspiratsioonitalu hoovidelt.

Veel lugemist:

SPORT

Eelmisel nädalavahetusel Saaremaal sõidetud Kihelkonna rahvaralli võitsid absoluutarvestuses Hiiumaa rallipaar Robin Pruul ja Rein Tikka. Neile kuulus ka 4WD klassivõit. Poodiumile jõudis ka J18...

SPORT

Tugeva tuulega peetud Tallinn-Kärdla ja Kärdla ringi järel tõusis ORC III grupis liidrikohale jahtklubi Dago Bellatrix Rauno Pielbergi meeskonnaga.

METSAKÖÖK

Tugevate lihakate, värvuselt rohekas-siniste, justkui pitsina käharasse keerdunud lehtedega merikapsas on üks ütlemata vahva metsik kapsaline, kes silmailule lisaks ka maitsemeeli rõõmustab! Õitsedes täituvad...

GALERIID

Neljapäeva õhtul valitses Kärdla sadamas melu, sest kolmapäeva õhtul ja ööl saabunud sajad purjetajad võtsid päeval mõõtu Tareste lahel ning õhtul puhati Kärdlas.