Jälgi meid

UUDISED

FC Hiiumaa noored mängisid Eesti meistrivõistlustel Tartus

KRISTI LINKOV
Pühapäev oli 2011 sünniaastaga sündinud FC Hiiumaa noormeestele pikk – tuli ette võtta sõit Tartusse oma kolmandale Eesti meistri­võistluste turniirile, kus ootasid ees juba vanad tuttavad jalgpallivõistkonnad.
Pikk suvevaheaeg ja bussi­sõit jätsid oma jälje, mistõttu esimeses kohtumises oli meie noormeestel väga raske oma mängu üles leida. Mäng lõppes FC Flora Mustade vastu väravateta viigiga (0:0). Esimene viik sel hooajal! Teises mängus tulid vastu Tartu FC Helios Kõrveküla ning mängiti seitsmekesi, kuna vastastel ei olnud rohkem mängijaid kaasas. Sellest mängust sai meie noormeestele hooaja esimene kaotus (0:1). Kolmandas mängus juba hakati enda mängu üles leidma ning Tartu JK Tammeka Mustade vastu tuli võit 2:1. Neljandas mängus oli FC Hiiumaa mängija Andreas Ugam pidurdamatu, tema kübaratrikk viis hiidlased 4:2 võidule. Päeva viimases, viiendas mängus alistati FC Flora Rohemustad koguni 4:0.
Päev oli väga kuum, kõik viis mängu toimusid meie noormeeste jaoks järjest, seega tingimused olid väga rasked. Olenemata sellest jäi treener Georg Linkov sooritustega rahule: “Kuna järgmine turniir on juba eeloleval laupäeval, siis jõuame teha ühe taastava ja ühe turniirieelse ühistreeningu. Laupäev saab olema tõeline katsumus meie vastastele, kes on ju harjunud “kuiva maaga” ja enamik neist pole praami uneski näinud. Kindlasti jääb neile esimene meretagune turniir kogu eluks meelde. Meie oleme valmis ja anname mõtestatud lahingu!”
Sel korral olid kaasas ja mängisid Sebastian Liister, Krisander Kivisaar, Andri Liit, Andreas Ugam, Sergo Sinilaid, Virgo Sinilaid, Raimond Sammal, Lennart Linkov, Lukas Parra, Mikk Liivamägi, Rando Soovik, Jako Pisa, Aleks Pisa, Tevor Püssim ja Leon Parucci. Täname ka lapsevanem Karin Liivamägi, kes oli väga heaks reisisaatjaks meie poistele!
Nagu eespool mainitud, ootab laupäeval, 6. augustil ees Eesti meistrivõistluste turniir Hiiumaal, kodusel Kärdla staadionil, kus pall pannakse mängu kell 13 ja mängud lõppevad kell 18.45.
Seejärel on noormeestel ees viimane turniir, kus selgub selle hooaja parim võistkond. Ootame kõiki meie poistele kaasa elama! Täname lapsevanemaid, Hiiumaa sporti ja Hiiumaa spordikooli!

KRISTI LINKOV
MTÜ Hiiumaa Jalgpall

Veel lugemist: