Jälgi meid

UUDISED

Esitage Hiiumaa aasta isa kandidaate

Hiiumaa naiskodukaitsjad tunnustavad isasid tänavu juba üheksandat korda ja ootavad konkursile kandidaate.
Üks konkursi korraldajatest naiskodukaitsja Anne Kaasik sõnas, et aastate jooksul on esitatud palju kandidaate, kes vääriksid samuti tunnustust, aga kuna aunimetus antakse korraga vaid ühele isale, on nad jäänud tähelepanuta. “Palun esitage uuesti neid tublisid isasid, kes pole veel aasta isa tiitlit saanud,” ütles ta.
Konkursi “Hiiumaa aasta isa” eesmärgiks on väärtustada isa ja isadust, tunnustada mehe rolli laste kasvatamisel, aga ka tema vabatahtlikku tegevust ühiskonnas.
Tiitel “Aasta isa” antakse isale, kes tegutseb silmapaistvalt oma töö- või loomingu alal. Aunimetus antakse igal aastal isadepäeva pidulikul kontsertaktusel üle ühele isale, kelle peres kasvab kaks või enam last, kes saavad kodunt armastust, hoolt, eeskuju ja õpetust.
Ettepanekuid Hiiumaa aasta isa tiitli andmiseks võivad teha kõik 24. oktoobrini meili teel aadressil: hiiumaaisa@gmail.com või posti teel Kärdla, Väike-Sadama 14, 92411.
Ettepanek peab sisaldama kandidaadi ees- ja perekonnanime, vanust, elu- ja töökohta ning ametit, laste arvu, nende nimesid ja vanust. Samuti palume lisada aasta isa kandidaadiks esitamise põhjendus. Lisage ka ettepaneku tegija kontaktandmed, nimi ja esitamise kuupäev.
Hiiu maakonna aasta isa valitakse Naiskodukaitse Hiiumaa jaoskonna poolt avalikul konkursil üks kord aastas. Žüriisse kuuluvad konkursi patroon ja seitse Naiskodukaitse liiget.
Tiitel antakse üle isade­päeva
kontsertaktusel Kärdla kultuurikeskuses 12. novembril.

HELJA KAPTEIN

Veel lugemist: