Jälgi meid

Uudised

EMV teateorienteerumises tõid Hiiumaa neiud pronksmedalid

Erakogu
Pühapäeval Rakvere kandis Rihulas peetud Eesti meistrivõistlustel teate­orienteerumises võitis Hiiumaa võistkond koosseisus Marta Maripuu, Maria Eller ja Siiri Talts N18-20 neidude arvestuses kolmanda koha.
Võistlus medalitele oli pingeline, liider vahetus korduvalt ja kõigile üllatuseks väljusid meie neiud metsast kolmandatena! Maastik oli sama, kus augusti alguses peeti Eestile medali ja kahe poodiumikohaga lõppenud Euroopa meistrivõistlused.
Joosep Esta, Atso Kesküla ja Mia Esta võistlesid M14-16 vanuseklassis ning lõpetasid seitsmendal kohal, kui startis 13 võistkonda. Samas vanuseklassis saavad nemad veel võistelda lausa neli aastat.
Väljas oli ka võistkond meeste 35-40 vanuseklassis, kus Mati Mägi, Tanel Esta ja Remigijus Masilionis olid samuti seitsmendal kohal.
Samas laupäeval peetud tavaraja Eesti meistrivõistlustel võitsid oma vanuseklassides kuldmedalid Elo Saue (N45) ja Toivo Saue (M70). Neljandad kohad saavutasid Mia Esta (N14), Maria Eller (N18) ja Toomas Mast (M55). N14 klassis oli Marta Maripuu kuuendal kohal, osalejaid 21, M14 klassis Joosep Esta 10. ja Atso Kesküla 17, osalejaid 23. N55 klassis Helve Kansi 14., N70 Anu Saue 12., M40 Mati Mägi 7., M45 Tanel Esta 16. ja M50 Remigijus Masilionis 16. kohal.
Noorte orienteerujate võistlustel osalemine toimub Hiiumaa orienteerujate klubi ja Hiiumaa Spordikooli koostöös ning neid toetab Kultuur­kapitali Hiiumaa ekspertgrupp.

Elo Saue
treener

Veel lugemist: