Connect with us

Uudised

Bobik presidendiks!

Erakogu
Tere! Mina, arvamusliider Bobik, pole teid unustanud. Inimene tegi töös väikese pausi ja ma pääsesin arvuti kallale. Eks ma siis avaldangi jälle arvamust.

Praegu on rasked ajad. Nojah, ajad ongi enamasti rasked. Millal te viimati kuulsite, et aeg on kerge? Mina pole seda terve oma koeraelu jooksul kuulnud. Ikka ajab inimesi taga küll üks, küll teine häda. Noh, mõnikord kohe mitu häda korraga.

Praegu on lisaks koroonale ja igasugu halbadele välisuudistele veel see häda, et Eestile ei leita kuidagi presidenti. Kes ei taha kandideerida ja kes ei kõlba jne. Nojah, nagu me kõik teame, on koerad rasketel aegadel alati inimesi aidanud ja need kõige hullemad tööd enda kanda võtnud. Noh, eks siis minagi mõlgutasin mõtteid ja jõudsin lõpuks järeldusele, et ma täitsa sobiksin presidendiks.

Mõelge nüüd ise. Esiteks on mind odav pidada. Ma lepiksin isegi miinimumpalgaga, kuigi Eesti keskmine palk oleks muidugi parem. Välisreisidele ma üldse ei läheks. Mis mul siin kodus viga on? Tuba soe, voodi mõnus ja ninaesine olemas. Nojah, ja ega ma sinna va Kadriorgu ka ei koliks. Mulle käib Polk küll. Siin on kõik metsarajad mulle tuttavad ja inimesed ümberringi sõbralikud.

Igasuguseid käpaandmise üritusi ja pitsballe ma igatahes ei korraldaks. Need on ju igavad. Nojah, võib-olla
mõne sümpaatse emase koera vahel kutsuksin külla. Äkki saaks Eesti riik siis isegi esileedi, kui seesugust just väga vaja on. Ma rääkisin Inimesega ka oma plaanist ja ütlesin, et võib-olla esileedi ei peagi ilmtingimata koer olema, et äkki kõlbaks isegi tema. Inimene vastas, et tema selles minu kampaanias küll ei kavatse mingit rolli (tegelikult ütles “lolli”) mängida.

Nojah, igasugused väljamaa diplomaadid ja muud sellised tegelased võivad minuga kohtumisest ainult unistada. Noh, kui neil midagi väga head kaasas on, võib-olla siis lasen korraks toauksest sisse kah.

Ihukaitset ma ei vaja, ametiautot samuti mitte, autojuhist rääkimata. Kantseleid pole mulle üldse tarvis. Sõna oskan võtta ja haukuda mõistan eriti hästi. Kas inimesed sellest aru saavad, pole minu mure. Kui aru ei saa, palgaku tõlk.

Veel üks asi, mis on vähemalt mõnele erakonnale ülimalt tähtis: ma olen isane. Ja elukogemust on mul ka.

Noh, ja kui keegi tahab minu maailmavaatega tutvuda, siis see on imelihtne: võtku aga vanad Hiiu Lehed ette ja lugegu minu artikleid.

Nii et, Bobik presidendiks!

 

BOBIK

arvamusliider ja

presidendikandidaat

Veel lugemist:

Uudised

Hiiumaa vallavalitsus määras1 sihtasutuse Hiiumaa Sadamad nõukogu liikmeteks Raido  Randmaa, Omar Jõpiselja, Marko Pruuli, Meelis Pielbergi ja Kadri Tikerpuu. Detsembrist alustavas nõukogus on senise...

Uudised

Ristitee hobusekasvataja- ja rautaja Johannes Mooste (26) hakkas Hiiumaal käima juba kümnendas klassis. Kuni ühel hetkel tundus, et kodu ongi saarel ja pole vaja...

Uudised

SA Hiiumaa Arenduskeskuse ja MTÜ Hiiumaa Ettevõtjate Liidu toel loodud fondi stipendiumi suurus on 300 eurot kuus kuni stipendiaadi õpingute lõpuni. Kolmapäeval toimunud Hiiumaa...