Jälgi meid

POLITSEI

Auto sõitis kraavi

Reedel, 2. detsembril kella poole 12 ajal käisid päästjad abiks liiklusõnnetusel Pühalepa vallas Tammela külas. Päästjad aitasid kraavi sõitnud sõiduki teele tagasi.
Politsei andmetel juhtus liiklusõnnetus Kärdla–Käina maantee 13. kilomeetril, kus sõiduk libises raskete teeolude tõttu teelt välja kraavipervele. Juhtumis keegi vigastada ei saanud, kuna aga kallakul olevast sõidukist inimene väljuda ei saanud, pidid päästjad sekkuma, et abistada sõidukijuhti ja sõiduk uuesti teele tõmmata. Juht oli sõidukis üksi.
Politsei tuletab meelde, et sõidukijuhtidel tuleb alati valida teeoludele vastav sõidukiirus. Eriti tähelepanelik aga olla libedatel ja sulava lumega teelõikudel.

Veel lugemist:

JUHTKIRI

Reedel Hiiumaal viibinud ministrilegi üllatusena said parvlaeva Tõll remondijärgsed katsetused reedeks tehtud. “Teadsin, et niimoodi võib minna, aga kas see nii läheb – see...

POLITSEI

Kolmapäeva, 24. aprilli õhtul juhtus traagiline avarii, kus veoki ja jalgratturi kokkupõrkes hukkus 62aastane Vaino. Õnnetus juhtus kella 20.30 paiku Pühalepa külas, kus praamilt...