Jälgi meid

SPORT

AMETLIK | Heiki Nabi pääseb olümpiale

Kreeka-Rooma maadleja Heiki Nabi teenis Eesti olümpiakomitee teatel Pariisi mängudele koha, kuna agressorriikide sportlased ei täitnud vajalikke kriteeriume.

Nabi võitis MM esimeses ringis venelast.

Kvalifikatsiooniturniiride kaudu Nabi olümpiapiletit ei lunastanud, kuna mais jäi ta Türgis toimunud võistlusel alla neutraalse lipu all võistelnud valgevenelasele Pavel Klintšukile. Paar kuud varem kaotas Nabi samuti kvalifikatsiooniturniiril neutraalse lipu all võistelnud venelasele Sergei Semjonovile.

Veel lugemist:

SISUTURUNDUS

Iga tööusku eestlane teab, et kui kõvasti vaeva näha, tuleb ka armastus. Vahel kisub kodukootud filosoofia aga kiiva ja kui põhimõte, kuidas töö nõnda...

TEEMA

Hiiumaa mõrvalugude autor Siiri Julge Alvemyr oli üks 31st Eesti kirjanikust, kes sai oma raamatute laenutushüvitisena maksimumi, 7328 eurot.

UUDISED

Sotsiaalmeedias leidsid elavat vastukaja pildid Hiiumaa kassist Brunost, kes Jorjeni lillepoe ees pappkastis lebas ja sooja suveilma nautis. Selgus, et kass on väljakul tihe...

SPORT

Kaheksast kolme - Olympicut, Bellatrixi ja Bacchust peetakse poodiumikoha nõudlejateks, päris esimest korda osalevad Muhu Väina regatil klubi noorpurjetajad jahil Tšaika.