Jälgi meid

Ahto ilmajutud

AHTO ILMAJUTUD | Niisked ilmad vahetavad kuumalaine välja

Kuumalaine on selleks korraks lõppenud ja aednike ning ilmselt ka paljude mitteaednike rõõmuks on ees ootamas jahedamad ja ka pisut niiskemad ilmad.

Neljapäeval (06.06) jääme kaugelt üle Põhja-Skandinaavia itta liikuva madalrõhkkonna kaugesse serva. Ennelõunal liiguvad üle mõned vihmahood, pealelõuna on kuivem.

Tuul puhub läänekaarest ja on üsna nõrk. Õhusooja on päeval 16…19°C.

 

Reedel (07.06) jääme sama keerise kaugesse lõunaserva. Kordub sama ilmamuster – sajuhood liiguvad üle varahommikul ja ennelõunal ning pealelõuna on kuivem ja päikeselisem.

Tuul puhub läänekaarest ja on nõrk. Öösel on õhusooja 10…14°C, päeval tõuseb 15°C ümbrusse.

Lisa kommentaar

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Veel lugemist:

Uudised

Küüditamise aastapäeva mälestuskoosolekul Lehtma sadamas toonitas president Alar Karis, et agressioon ning julmus ei ole maailmast kadunud, vaid ähvardab ka meie julgeolekut igapäevaselt.

Kultuur

Hiljuti Hiiumaa Muuseumis tutvustatud kogukonnaportaalist KIVIKE leiab muuhulgas Hiiumaalt kogutud lugusid, muinasjutte, muistendeid ja ülestähendusi alates 19. sajandist. 

Uudised

Hiiumaale mitteametlikule visiidile tulnud president Alar Karis pandi Orjaku sadamas proovile, kui ühtäkki veest appihüüdeid kostis.

Teema

Hiiumaal suveüritustest puudust ei tule, kontserte ning festivale on saarel küll ja veel. Keerulisem on olukord aga teatril – sest oma teatrimaja saarel puudub.