Jälgi meid
Hiiumaa Köök ja pagar 8.12-20.12

ARVAMUS

ARVAMUS | Hiiumaa Ametikool vajab sisulist plaani ja koostööd

Reformierakond on seisukohal, et hariduses ei sobi formaalne lähenemine ja poliitiline kemplus – Hiiumaa Ametikooli ümberkujundamiseks on vaja sisulist plaani ja selle elluviimiseks koostööd.

Evelin Lehtsaar. Reformierakond. | Erakogu

Osapoolte vastutus peab olema selge, samuti tuleviku teekaart –  kuhu soovitakse jõuda, mida selleks tehakse, kes mille eest vastutab ja millises ajagraafikus liigutakse. Tulemus peab looma parema olukorra kui praegu. Hiiumaalt vaadates peab olema keskmes regionaalpoliitiline vaade – elu ei tohi hääbuda, toimivat ja hinnatud haridusmudelit ei tohi lõhkuda enne, kui on selge, mis saab edasi.

Veel lugemist:

SPORT

KK Askus Jetoili / Hiiumaa Spordikooli U16 korvpallimeeskond osales nädalavahetusel Riias Balti korvpalliliiga BBBL mängudel, naastes viiest kohtumisest kolme võiduga.

LOODUS

Kõpu külas kasvab puuvõõrik (Viscum album). Ning mis oleks veel paslikum kui just nimelt jõulukuul see klassikaline Lääne-Euroopa jõulutaim iseoma silmaga üle kaeda.

UUDISED

Juba jaanuarist saab Hiiumaa Gümnaasiumis õppida Eesti ühe innovaatilisema IT-kooli praktilistel programmeerimise ja veebiarenduse kursustel.

UUDISED

12. detsembril Gustav Ernesaksa 117. sünniaastapäeval, teatas Eesti Rahvuskultuuri Fondi Gustav Ernesaksa allfondi nõukogu fondi stipendiumide laureaadid.