Jälgi meid
HLREIS

TOIT

Hommikusöögikohad pakuvad taimetoitu ja rootsi lauda

Foto: Pille Väljataga. Lauri Leht soovib Nektaris pakkuda mõnusat lõdvestavat atmosfääri ja tervislikku, kerget toitu.
Hommikusöök on päeva kõige olulisem eine, manitsevad toitumisteadlased. See annab kehale vajaliku energia, aitab hoida ainevahetust aktiivsena, mõjutab ajutööd ning aitab kaasa ka kaalukontrollile, sest peale korralikku hommikusööki ei teki päeva jooksul igasuguseid isusid.

Hiiumaal on hommikusöögi leidmine natuke keeruline. Palju on kohti, mis pole iga päev lahti, ja neist, mis on, avatakse mõned alles keskpäeval. Leidsime kolm täiesti eriilmelist toidukohta kolmes erinevas Hiiumaa piirkonnas. Ka pererahvad on täiesti erinevad, aga kõik südamega asja juures. 

Veel lugemist:

DIGILEHT

20. märtsil kell 16.45 algab kevad.

RISTSÕNA

Ristsõna lahendus saada ilmumisele järgnevaks teisipäevaks koos oma nimega e-postile ristsona@hiiuleht.ee. Kõikide õigete lahenduste vahel loosime välja Roograhu pitsa.

UUDISED

Hiiumaa vallavalitsuse konkurss Palade loodushariduskeskusele uue juhi leidmiseks ei õnnestunud. Senine juhataja Karin Poola jätkab esialgu plaanitust kuu kauem, teatas vald.

UUDISED

Hiiumaa vallavanem Hergo Tasuja tegi ettepaneku Rein Urmanile asuda 13. aprillist Hiiumaa Halduse juhatajaks.

Installi Hiiu Leht enda seadmes, et mugavalt olla kursis kõige uuemate uudistega ja saada teavitusi olulistest sündmustest.

Installi
×