Jälgi meid

UUDISED

Võrkpalli­poisid EVFi karika­võistlustel

Ülari Kaibald
Laupäeval saavutasid meie võrkpallurid Eesti võrkpalli­föderatsiooni U20 vanuse­klassi karikavõistluste kolmandas finaalis teise koha.
Võrkpalliklubi Volly Põlva alistati 3:0, sama tulemusega alistus ka Valga VK Viktooria. Kahjuks kaotati 2:0 eduseisust lõpuks 2:3 Pärnu VK II võistkonnale. Karikavõistluste kogu­arvestuses oli tulemuseks 13. koht.
Treener Ülari Kaibaldi juhendatud meeskonnas mängisid Silvester Ilumets, Henro Orav, Markus Pink, Marken Tisler, Heinrich Vannas ja Andreas Gabriel Vannas.
Kristi Linkov
Hiiumaa spordikool

Veel lugemist:

UUDISED

Võrkpall on võrratu! Seda teavad kõik, kes on osalenud Luguse võrkpalli jaaniturniiril, millel tänavu täitus esimene kümme. Igal aastal kogunevad huvilised jaanilaupäeva ennelõunal Luguse...

UUDISED

Credit24 Eesti meistri­võistluste finaalseeria võitis mängudega 2:0 Bigbank Tartu ja teenis pärast 2014. aastat taas meistritiitli, kirjutab Mariel Gregor veebilehel volley.ee Hiidlastel on põhjust...