Jälgi meid

UUDISED

Viskoosa saalihokipoisid tegid ajalugu

Katrin Laan
Laupäeval viidi Kõrgessaares läbi rahvusvaheline saalihokiturniir Viskoosa Cup. Kohalikel noormeestel jäi kõige napimalt puudu, et võit koju jätta.
Finaali jõudsid Hiiumaa noormehed Viskoosa U-19 võistkonnast ning Soome-Eesti ühistiim Team Old Stars. Kui alagrupis suutis Viskoosa 5:3 võita, siis finaal kulges tasavägisemalt.
Normaal- ja lisaaeg lõppesid viigiseisuga 5:5. Seega järgnesid karistusvisked, mis võivad tihtipeale loteriiks kujuneda. Seal jäi tulemusega 3:2 peale Team Old Stars.
Hõbemedali said kaela Roomet Ruus, Ken Pähn, Märt Käär, Kaspar Kallion, Tarvo Kivisilla, Helmur Rajang, Alex Kark, Ulvar Suve, Danver Mets ja Miko Malk.
“Poiste teine koht on seda väärtuslikum, et turniiril jäi kolmandaks sisuliselt Eesti selle aasta meistriliiga võitjatest koosnev võistkond Zamboni. Samas peab tõdema, et turniiri 20aastases ajaloos oli see Viskoosa võistkonnale esmakordne nii kõrge koht – andis ikka oodata,” nentis üks saalihoki saareletoojaid Artur Valk.
Samas on Viskoosa saalihokiklubi kasvandike tulemus igati märkimisväärne. Saalihokitreener Teet Kivisilla sõnul olevat  see esimene kord, kus 20-aastase ajalooga turniiril Viskoosa meeskond finaalis mängis. Sedapuhku siis järelkasvu näol.
Kolmanda koha teenis Zamboni, mis põhines Jõgeva Tähe hokitiimil, Viskoosa SK oli viies.

HERGO TASUJA

Veel lugemist:

UUDISED

Traditsiooniliselt juuli alguses toimuva saalihokiturniiri Viskoosa Cup võit jäi sel korral kohalikele. Viie võistkonna vahel mängitud turniiri finaali võitis Viskoosa spordiklubi (SK) ja seega...