Connect with us

Uudised

Rebel alustab võrkpalli meistriliigas

erakogu
Sügisest alustab oma professionaalset võrkpallurikarjääri viies Hiiumaa võrkpalliklubi kasvandik. Jaan Rebel hakkab mängima Järvamaa võrkpalliklubi ridades.
Rebel on treener Ülari Kaibaldi käe all võrkpallitrennis käinud kümmekond aastat ning mõte samm edasi astuda tekkis juba mõnda aega tagasi. “Kusagil 11. klassis tundsin, et võrkpall on mäng, mida armastan ja tahaks kunagi kõrgtasemel ka proovida mängida, sest motivatsiooni on küll ja veel,” ütles Rebel.
“Tahtejõud on see, mis viib eduni,” ütles Rebel ja soovis noorematele mängijatele järjepidevust. “Kui motivatsiooni jätkub ja pidevalt trenni teha, on treener Ülari käe all võimalik kaugele jõuda.”
Lisaks spordile mõtleb Rebel ka tulevasele tööelule ning asus omandama kõrgharidust Eesti Mereakadeemias kalanduse tehnoloogiate majandamise ja juhtimise erialal.
Mis on sellise edu võti, uurisin noormehe esimeselt treenerilt, Ülari Kaibaldilt. “On päris äge tunne küll, et viis poissi samast lennust kõrgtasemel võrkpalli harrastavad,” ütles Kaibald.
Mis on selle edu võti, ta öelda ei osanud. “Ma arvan, et poisid on olnud ise väga motiveeritud ja töökad ja mulle meeldib mõelda nii, et ju ma neile selle võrkpalli ABC suutsin selgeks õpetada,” ütles Kaibald. “Sellist punti annab oodata, aga mine tea, äkki tuleb veel kunagi. Nooremad aga võiksid leida neilt innustust ja motivatsiooni küll.”
Varasemalt on profivõrkpalluri karjääri valinud neli Jaan Rebeli trennikaaslast: Bigbank Tartus pallivad Robin Valting, Stefan Kaibald ja Markus Uuskari ning sel hooajal Saaremaa Võrkpalliklubis Magnus Kallas.
Kristi Linkov
MTÜ Hiiumaa võrkpall

Veel lugemist:

Ahto ilmajutud

Nagu ka eelnevalt mainitud, siis stabiilset talveilma ei paista ega tule ka see nädal. Küll aga on märke stratosfääri soojenemisest, mis viitab polaarpöörise nõrgenemisele...

Uudised

Kodanik Jüri Kivi pettus seisnes asjaolus, et ta saatis omavalitsusele pildi endast koos naabri kompostriga. Paar nädalat tagasi riiklikult kehtestatud nõudele, tõestada kompostimisvõimekust pildiga...

Uudised

Rahvastikuregistrisse kantud Hiiumaa laste nimed kordavad üleriiklikke nimetrende ühe erandiga, milleks on lemmikuim poisinimi Mattias. Poisinimi Mattias, mida viimase viie aasta jooksul Hiiumaal lastele...

Uudised

Kaks Kärdla perearsti, doktor Meeli Paesüld (66) ja doktor Lia Prigoda (67) loobuvad praksisest 1. juunil 2023. Perearstil tuleb nimistust loobumisest kuus kuud ette...