Connect with us

Uudised

Kutse suvisele 65. Hiiumaa võrkpalliturniirile

Hiiu Leht ja Hiiumaa Võrkpalliklubi kutsuvad auväärse 65. toimumiskorrani jõudvale Hiiumaa võrkpalliturniirile, mis toimub 13. augustil 2022. aastal algusega kell 10 Kärdla staadionil (Põllu 18).
Turniir toimub elektrooniliselt eelregistreeritud nais- ja meeskondade vahel ühe päeva jooksul. Mängitakse rahvusvaheliste saalivõrkpalli reeglite järgi lühendatud geimidega.
Aastapäeva turniirile on oodatud mängima kuni 40 võistkonda ja ligi 320 võrkpallurit. Osalejate registreerimine algab 21. mail ja kestab 1. augustini või kohtade täitumiseni.
Sportlaste nimeline ülesandmine toimub võistluseelsel nädalal elektrooniliselt. Kõik võistkonnad kinnitavad oma kohaloleku võistluspaigas ajagraafiku järgi.
Hiiumaa loomeettevõtluse arendamiseks ning turniiri eristumiseks muudest võistlustest mängitakse kodusaare klaasikunstnike, Kalli Seina autorikarikatele ja Anne-Liis Lehe medalitele.
Karikavõitjad selguvad alagruppide tugevamate seast, ülejäänud võistlevad Väikesele karikale. Võistluspäev kestab orienteeruvalt kella 18ni. Autasustamine algab pärast finaalmängude lõppu!
Turniiri korraldab Hiiumaa võrkpalliklubi korraldus­toimkond koosseisus Siiri Sülla ja Kadi Kiiver. Võistluse järjepidevuse kandja on ajaleht Hiiu Leht, mida nüüd annab välja OÜ Hiiu Meedia.
Turniiri operatiivne teavituskanal on FB leht “65. Hiiumaa võrkpalliturniir 2022”.

KADI KIIVER

Veel lugemist:

Uudised

Mitu kuud Kärdla sadamas kirgi kütnud moodulhotellid teisaldati eile. SA Hiiumaa Sadamad juhatuse liige Kai Kallas ütles kolmapäeva päeval, et õhtuks on need sadamast...

Uudised

Kärdla ja Palade kooli õpilased näitasid kõigis kolmes üle maailma tehtavas ainetestis kõrget taset, loodusteaduste testis aga ületasid teadmistega isegi maailma tipus olevaid Singapuri...

Digileht

Hiiu Leht 8.detsembril Arvamus: kas monument valmib veel 93 aastat? Kaitseliidu auto sattus raskesse õnnetusse Hiiumaa tulevik on väiketootjate nägu Tee ise: Jõulupärg muutub...

Uudised

Kaks kaitseliitlast viidi Hiiumaalt Tallinna haiglasse pärast õppuse Orkaan käigus autoga kraavi sõitmist.