Jälgi meid

Uudised

Kokkuvõte HOKi aastast: 31 medalit

Selleks aastaks on Eesti paremad selgitatud ja saan teha aastast kokkuvõtte, vaid  suusaorienteerumise meistrid selgitatakse veel detsembri lõpus.
Hiiumaa orienteerujate klubi (HOK) liikmed võitsid 2021. aastal Eesti meistrivõistlustel kokku 30 individuaalset ja ühe võistkondliku medali: 12 kuld-, 10 hõbe- ja 8 pronksmedalit.
Edetabeli tipus

Kogu hooaja kokkuvõttes on Eesti orienteerumisjooksu edetabeli põhjal Eesti parimateks orienteerujateks Marta Maripuu N12 klassis ja Maria Eller N16 klassis.

Eesti parimate hulgas on veel N45 klassis Elo Saue – teine koht. Kolmandad on hooaja arvestuses Eliise Kesküla N18, Kustu Künnapas M20 ja Toomas Mast M55 klassis. N14 klassis on Herta Kesküla neljas, Toivo Saue ja Anu Saue on 70 vanuseklassis viiendad, samuti Helisa Tartu N14 ja Mia Esta N12 klassis. Mati Mägi on M40 klassis kuuendal kohal.

Noortest esindasid Eestit Balti riikide meistrivõistlustel Kustu Künnapas, kes saavutas M20E klassis seitsmenda koha ja Eliise Kesküla N18E kaheksanda koha. Euroopa noorte meistrivõistlustel kuulusid koondisesse Maria Eller ja Eliise Kesküla. Kustu Künnapas võistles juunioride maailmameistrivõistlustel Türgis. Noorte treeneriteks on Anu ja Elo Saue.
Klubi parimad
HOKi juhatus tunnistas aasta parimateks N12 klassis Marta Maripuu, M12 Jan Samorodni, N14 Helisa Tartu, N16 Maria Eller, N18 Eliise Kesküla, meestest Kustu Künnapas, nais­veteranidest Elo Saue ja meesveteranidest Toivo Saue.
Hooajast teeme kokkuvõtte 30. oktoobril kell 14 Randmäe puhketalus algaval peol.

Eda Tärk
HOK

Veel lugemist:

Suveleht

Elu elektriautoga erineb elust bensiiniautoga peamiselt selle poolest, et selle laadimine ei käi nii kiiresti nagu tankimine. Mõnede mudelitega saab Hiiumaale niimoodi tiiru peale,...

Uudised

Orienteerujad alustasid selle aasta orienteerumisneljapäevakutega 5. mail Paladel lasteaia juures. Enne lõunat selgitati seal Hiiumaa koolinoorte meistrid. Rajameister Anu Saue tegi 1.–3. klassi õpilastele...

Uudised

Orienteerujate kevad­hooaeg on käima läinud. Nädala­vahetusel 30. aprillist 1. maini peeti Otepää ja Elva vahel Päidlapalu metsades rahvusvaheline võistlus Ilves GP. Tegemist on neljaetapilise...

Uudised

61. Jüriöö orienteerumise teatejooksu võitis OK Peko I võistkond, kes ränd­auhinna, Kalevipoja kuju, võttis üle viiendaks jäänud OK Võru võistkonnalt. Koduseinte toel võistelnud HOKi...