Connect with us

Uudised

Hiiumaa võrkpallikoondise tänavuse hooaja kokkuvõte

Erakogu
Hiiumaa võrkpalliklubi U18 võistkond lõpetas sel hooajal Eesti MV kaheksanda kohaga.
Eesmärk, mis oli esikuuiku koht, jäi seekord täitmata. “Arvan, et saime sel hooajal väärt õppetunni ja hulgaliselt kogemusi, sest eesmärk jäi tsooniturniiril tegelikult vaid ühe geimivõidu kaugusele, aga kaotusest saab alati rohkem õppida kui võidust,” ütles treener Ülari Kaibald.
Võistkond mängis koosseisus Stefan Kaibald, Markus Uuskari, Robin Valting, Steven Saarnak, Norman Ilumets, Hannes Teidla, Karl Karjamaa, Jaan Rebel ja Gregor Kiin.
Kolm noormeest Eesti koondises
Mais toimus Tartus rahvusvaheline võrkpalli turniir Duo Volley Cup sünniaastaga 1994 ja noorematele võrkpalluritele.
Turniiril mängisid Töölis­spordi liidu ehk TULi koondis Soomest, Pihkva spordikool Venemaalt, Aizkraukle spordikool Lätist, Tartu Premium 7, Lähte ühisgümnaasium ja ka Eesti noortekoondis (sünniaastaga 1997), mille põhikoosseisu kuulub kolm Hiiumaa VK noormeest Stefan Kaibald, Markus Uuskari ja Robin Valting. Ülari Kaibald, kes ühtlasi on ka noortekoondise teine treener, ütles, et ei mäleta, et kunagi oleks korraga nii palju Hiiumaa poisse Eesti koondisse pääsenud.
Võistlus oli edukas ning meie koondis võitis kõiki vastaseid: Tartut 2:1, Lähtet 2:1, TULi 3:0, Pihkvat 3:0 ja Aizkrauklet 3:0 ning saavutas turniiril esikoha.
Kaibald rääkis, et põhikoosseisus kõikides mängudes väljakule astunud hiidlased kandsid ka mängudes põhiraskust ja on koondises olulised tegijad.
Tubli järelkasv
Hiiumaa VK U14 tüdrukute võistkond jõudis sel hooajal mõneaastase vaheaja järel jälle Eesti MV finaalturniirile.
Hiiumaa VK poiste järelkasvuvõistkonnad osalesid sel hooajal U14 vanuseklassi Eesti meistrivõistlustel põhja regioonis ja tugevam võistkond saavutas regioonis 24 võistkonna hulgas 6. koha.
Noormeeste võistkonnad on moodustatud Kärdla ja Käina poistest, neid treenivad Ülari Kaibald ja Linda Lepp. Järgmisel hooajal on soov poiste võistkondadega osaleda kõikide vanuseklasside, U14, U16, U18 ja U20 tiitlivõistlustel.
“Hiiumaalt on kulukas mandril võistlemas käia aga loodame selleks piisavalt toetajaid leida,” ütles Ülari Kaibald ja lisas optimistlikult: “Tundub, et Hiiumaa võrkpalli elus ootavad ees huvitavad ajad!!!”

Veel lugemist:

sport

Hiiumaa hobusel Mister Tondil jäi Al Ula kõrbes 120 km pikkune teekond küll lõpuni läbimata, kuid treener on tulemusega rahul. Mister Tondiga sõitis kõrbes...

Uudised

Maa-amet teatas äsja, et Eesti sai sünnipäeva eel 95 saare võrra rikkamaks. Ka Hiiumaa ümbrusesse on lisandunud kümmekond väikest saarekest, laidu – näiteks Hagaste...

Politsei

Hellamaa külas juhtus eelmisel kolmapäeval õnnetus, kus aedikust välja pääsenud ja sõiduteele jooksnud hobustele sõitis otsa auto. Kärdla politseijaoskonna juhi Moonika Raudsepa sõnul mõlemad...

Digileht

Esmaspäevast alates Hiiumaad katnud paksu udu tõttu jäid teisipäeval ära kõik Kärdla-Tallinn lennud. Lõplikult taandub udu neljapäevaks. Udu on nii tihe, et näiteks Heltermaa...