Jälgi meid

UUDISED

Kaibaldi koondisedebüüt õnnestus

BIGBANK
Tartu Bigbanki meeskonnas meistriliiga tasemel võrkpalli mängiv 21aastane Stefan Kaibald tegi möödunud nädalal debüüdi ka rahvuskoondises.
Eesti pidas Euroopa meistrivõistluste (EM) valik-turniiriks valmistudes kolm kontrollmängu Slovakkia koondisega. Rakvere publiku ees teenis kahes kohtumises mänguaega ka Kaibald.
Avamängus vahetati nurgaründaja sisse teises geimis. Kaibaldile jääb debüüt ilmselt hästi meelde, sest kolmandas geimis tegi ta pika serviseeria, millesse mahtus ka kaks serviässa.
Ta alustas servimist seisult 11:10 ja kui lõpuks servivea tegi, näitas tabloo 20:11.
“Vist olen kunagi ka pikemalt servijoone taga olnud – kaks aastat tagasi Selveriga ühes mängus oli kümnene seeria,” meenutas Kaibald, kes enda sõnul jäi mänguga rahule.
Peatreener Gheorghe Cretu sõnul on hiidlasest mängumees nutikas kutt, kes tunneb koondise mängusüsteemi hästi ja Tartus mängides teab täpselt, mida libero Rait Rikberg temalt servi vastuvõtul nõuab. “Tal on hea tehnika, füüsis on kõvasti arenenud,” vahendas volley.ee Cretu kommentaari Kaibaldi kohta.
Debütant ise selgitas, et on koondisega veedetud päevi nautinud ja salamisi loodab pääseda EMturniiri alustava meeskonna koosseisu.
Valikturniiriks valmistuva meestekoondise järgmised kolm kontrollmängu toimuvad reedest pühapäevani
Tallinnas Kalevi spordihallis Soome vastu.
EMile pääsemiseks otsustavaid mänge alustatakse 15. augustil Riias, kus võetakse mõõtu lõunanaabritelt lätlastelt.

Veel lugemist:

UUDISED

Võrkpall on võrratu! Seda teavad kõik, kes on osalenud Luguse võrkpalli jaaniturniiril, millel tänavu täitus esimene kümme. Igal aastal kogunevad huvilised jaanilaupäeva ennelõunal Luguse...

UUDISED

Credit24 Eesti meistri­võistluste finaalseeria võitis mängudega 2:0 Bigbank Tartu ja teenis pärast 2014. aastat taas meistritiitli, kirjutab Mariel Gregor veebilehel volley.ee Hiidlastel on põhjust...