Connect with us

Uudised

GianTapes sai EVEA eduka alustaja tiitli

erakogu
Eesti väikeettevõtete assotsiatsiooni (EVEA) korraldatud juubeligalal “Ettevõtlus 30: vahvliküpsetajast nutika spetsialiseerumiseni” jagati 39 kandidaadi vahel hulk preemiaid.
Hiiumaa ettevõtte OÜ GianTapes üks omanikke Rain Ventsel võttis vastu parima stardi ehk aasta edukaima alustava ettevõtte auhinna.
Laureaadi tutvustuses märgitakse, et OÜ GianTapes on Eestis ainuke ettevõte, mis tegeleb muusika kirjastamisega filmitreileritele. Ettevõtte peamised sihtturud on Suur­britannia ja USA. Ettevõtte muusikat on kasutatud enam kui saja erineva Hollywoodi filmi reklaamimiseks nagu näiteks “Captain Marvel”, “Aquaman”, “Blade Runner 2049” jt.
Hiiu Leht kirjutas Rain Ventselist 9. novembri lehes, kui esimesest kaugtööettevõttest, mis Hiiumaa aasta edukaimate ettevõtete valimisel jõudis kolme parema hulka. Hiiumaa jaoks väga uudne ettevõte OÜ GianTapes alustas jaanuaris 2016 Emmastes.

Veel lugemist:

Uudised

Talv on käes ja kui hoolimata kummitavast hinnatõusust on endal kõht täis ja tuba soe, võib tekkida tahtmine aastaringselt õues elavaid linde kuidagi aidata....

Uudised

Kaks Hiiumaa malevkonna kaitseliitlast viidi haiglasse pärast Kõpus toimunud autoõnnetust. Ülejäänud kuus pääsesid õnnetusest vigastusteta. 

Uudised

Mitu kuud Kärdla sadamas kirgi kütnud moodulhotellid teisaldati eile. SA Hiiumaa Sadamad juhatuse liige Kai Kallas ütles kolmapäeva päeval, et õhtuks on need sadamast...

Uudised

Reedel esitleti Nelja nurga galeriis Hiiumaa aukodaniku, Erkki-Sven Tüüri portreed. Valla aukodaniku tiitliga käib koos võimalus tellida portree, mille teostajaks valis helilooja Tüür kunstnik...