Connect with us

Uudised

Ameerika teletäht kiitis Click & Grow disaini

EKRAANIKUVA
Vahetult enne jõule esitleti ülimenukas Ameerika jutu­saates “The Wendy Williams Show” eestimaise ettevõtte Click & Grow kõrgtehnoloogilisi taimepotte ehk nn Tarka Aeda.
Saateosas “Trendy at Wendy” pakutakse vaatajatele tele­müügi sarnases formaadis uusi trendikaid tooteid heade hindadega. Külaline Melissa Carcia tutvustas vaatajatele kahte eri suuruses taimekasvatuspotti, mudelit Smart Garden 3 ja Smart Garden 9. Carcia reklaamis potid välja alg­hinnaga 199,99 dollarit ja pakkus saate vaatajatele 39 protsenti allahindlust.
Saatejuht Wendy vestles õhinal Carciaga taimepoti teemal juba enne saatelõigu algust, kuid kahtles, kas tal endal jaguks oskusi, et taimekasvatusega hakkama saada.
Selle peale ruttas Carcia kinnitama, et nutikas taime­kasvatussüsteem ei vaja mingeid teadmisi, väetamist ega ka järjepidevat kastmist. Muu hulgas kiitis saatejuht Wendy Smart Gardeni ilusat disaini ning õhkas: “See on mu lemmik!”.
“The Wendy Williams Show” on eetris igal tööpäeval juba 11. hooaega, eetrisse minemise aeg varieerub sõltuvalt osariigist, kuid täismahus saadet saab ka Youtube`st järele vaadata. Saatejuht Wendy Williams alustas oma edulugu New Yorgis raadio DJna ja on suurt populaarsust kogunud ennekõike oma otsekoheste ja sageli väga kriitiliste kommentaaridega nii kuulsuste kui ka oma telesaate publiku aadressil.
2012. aastast valmivad iduettevõtjana alustanud Mattias Lepa ettevõtte Click & Grow taimepotid ja nende vahetatavad kassetid Hiiumaal Kärdlas M ja P Nurst plastitehases, vaid osa detaile tuuakse mujalt.
Sel aastal teatas ettevõte, et laieneb mandrile ja uus tehas rajatakse Harjumaale. Küsimusele, kas põhjuseks võib olla Click & Grow taimepottide tellimuste arvu kasv, ei soostunud ettevõtte tegevjuht Agur Nurs vastama.

Veel lugemist:

Uudised

Kaks Kärdla perearsti, doktor Meeli Paesüld (66) ja doktor Lia Prigoda (67) loobuvad praksisest 1. juunil 2023. Perearstil tuleb nimistust loobumisest kuus kuud ette...

In Memoriam

Jõulude ajal lahkus 79. eluaastal raske haiguse järel nimekas Hiiumaa ettevõtja ja ühiskonna­tegelane Mati Nurs. Tema näol kaotas Hiiumaa ühe mõjukama mehe, kes läbi...

Elu

Simo (32), Annamaria (36), Henri (7) ja Arabella (5) Venski kolisid Hiiumaale lõppeva aasta kevadel. Võiks öelda, et hüppasid pea ees tundmatusse, sest kindlat...

In Memoriam

„Igavest Valgust, armas sõber!“ ütleb Hirmuste küla mees Erkki-Sven Tüür, mälestades omaküla meest Riho Sibulat, kes pühapäeval taevastele lavadele suundus. „Riho enneaegne lahkumine on...