Jälgi meid

UUDISED

UUS POOD | Neli naist avavad Viskoosas käsitööpoe

Vasakult: Kaidi Lillemägi, Maiu Aasma ja Irina Tammis. Pildilt puudub Nele Eller. | Eike Meresmaa
Kõrgessaares 30. aprillil avatava käsitöökaupluse avanud neli naist tahavad enda sõnul poe avamisega järgi uurida, kas Viskoosa on ikka nii arenev koht nagu väidetakse. 

Kõrgessaare Coopi ruumides kolmapäeval avatud poe nimi Maanekiri tuleb Irina Tammise, Maiu Aasma, Kaidi Lillemägi ja Nele Elleri nimedest. Just need neli naist panid jõu ja mõtted kokku ning otsustasid avada poe, kus müüa enda tehtud käsitööd.

Poe avamise mõte oli Irina peas mõlkunud 2015. aastast, mil ta Hiiumaale tagasi kolis. “Teen palju käsitööd, kuid kappi-sahtlisse-riiulisse pole ilusaid asju mõtet ladustada, ütles Irina ning tõdes, et kõike ei saa ka edasimüüjatele pakkuda. Eelmisel sügisel leidiski ta mõttekaaslased, kellele samuti tema idee meeltmööda oli ning asjad hakkasid justkui iseenesest liikuma.

Veel lugemist:

GALERIID

Enn Kunila erakogu maalidest avati neljapäeval Olev Subbi aktimaalide näitus Kärdla kultuurikeskuses ja Konrad Mägi ning tema kaasaegsete tööde väljapanek Hiiumaa Muuseumi pikas majas. Mõlemas...

UUDISED

Traditsiooniliselt toimub võidupühal Kärdlas sadamas maakaitsepäev, kus pakutakse kõikvõimalikku uudistamist ja tegevust. Õhtul saabub sadamasse võidutuli Narvast. 

UUDISED

Politsei alustas eelmisel nädalal kriminaalasja kelmuse juhtumis, kui ühe Hiiumaa ettevõtte esindaja läks petukirja õnge ning andis kelmile juurdepääsu oma pangakontole. 

GALERIID

Kärdla Kooli 9. klassi lõpetamine toimus 20. juunil Hiiumaa Spordikeskuses.