Connect with us

Uudised

Würth avab Kärdlas esinduse

Enne jõule alustas OÜ Rusty omanik Illar Tuulik Kõrgessaare mnt 45 garaažiboksis remonti. Kui töö tehtud, avatakse seal seal Würthi 21. esindus.
Avar ruum, kuhu Würthi väikehulgimüügi esindus sisse seatakse, asub Rusty autoremonditöökoja ja
T. Türnpuu rehvivahetusega samas majas.
Würthi esinduses hakkab tööle seni Paide esinduses ja firmas kokku 11 aastat töötanud Aivo Saar.
Saar loodab, et esindus õnnestub avada juba veebruari esimeses pooles, kuid see sõltub sellest, kuidas majaomanik remondiga valmis jõuab.
Tuuliku arvates võiksid uue poe klientideks saada ka bussifirma GoBus ja kaubavedudega tegelev AS Klemet, aga ka mitmed muud väiksed firmad, mida lähikonnas leidub.
“Müüki tulevad tööriistad, tööriided, seibid, kruvid, autokeemia, aknapesuvahendid, pühkimispaberid, ka ehitustööriistad,” loetles Tuulik, keda rõõmustab, et enam ei pea materjale mandrilt tellima ja ootama, millal Würthi esindaja selle kohale toob. “Inimene on ju laisk, mis viga mõni vidin siinsamast üle ukse võtta.”
“Mul on paljud tööriistad sealt ostetud ja tean, et nii mitmedki ootavad pikisilmi, millal Würthi pood siia tuleb. “Jumal tänatud, Rauapoel ka konkurentsi,” ütlevad need, kes uudistamas käivad,” rääkis Tuulik. Ta avaldas lootust, et konkurents toob kaasa hindade languse ning pole ka vaja enam materjale ette planeerida ja osta. Seni käisid Würthi Haapsalu kaupluse müügimehed üle nädala kaupa Hiiumaale toomas.
OÜ-le Steven-VV kuuluv Rauapood asub Polgus Sõnajala sööklaga samas majas ning seda peab kohalik ettevõtja Viktor Valk.
Valk ütles, et Würthi omanike otsus talle ei meeldi ja ta ei saa tehtud otsusest aru, kuna Würthi kaup on nagunii Rauapoes müügil.
Samas tõdes ta, et konkurents ei ole probleem: “Konkurents on konkurents, elame turumajanduses ja peame sellega arvestama.”
Viktor Valk leidis, et kui arvestada sellega, et tavakodanikud Würthi esindusest kaupa osta ei saa, sest see on mõeldud juriidilistele isikutele ja Würthi kinnitusvahendid on vaid üks kaubagrupp talle kuuluvas poes, siis ta erilist probleemi ei näe.
Rauapood aja jooksul paljusid kaubagruppe muutnud, nüüdseks ollakse spetsialiseerunud metsa- ja aiatehnika ning tööriistade jaemüügile.

Veel lugemist:

Uudised

Eelmisel nädalal Kärdla osavalla vanema kohalt vabastatud Aivar Viidik soovis naasta volikogusse ja osaleda tänasel (neljapäev -toim) volikogu istungil, kuid valimiskomisjon ei taastanud veel...

Uudised

Pioneeripataljon ehitab maikuus toimuva Kevadtormi õppuse käigus Jõeranna küla elanikele silla, mis küla kaks poolt uuesti kokku liidab. Sildade ja teede ehitamine kaitseväe jõududega...

Intervjuu

Hiljuti avaldatud sõidueksami sooritamise statistikast lähtub, et kõige väiksem tõenäosus sõidueksamist läbi kukkuda on Kärdlas. Kärdlas on esimese korraga eksami ärategijaid 86%, Eesti viletsaim...

Digileht

Hiiu Leht 19. aprillil Miinitõrjeoperatsiooniga näidatakse ka musklit Aivar Viidik süüdistab vallasekretäri takistamises Valgusfoori puudumine Hiiumaal sõidueksamit lihtsamaks ei tee Hiiumaa võrkpalliturniir tuleb 67....