Jälgi meid

KULTUUR

NÄITUS AVATUD | Reigi pastoraadis saab vaadata Eesti graafika paremikku

Ja ongi kauaoodatud Reigi pastoraadi näitus avatud. Seekordne ajaloolise taustaga väljapanek seeriast GENIUS LOCI – KOHAVAIMUD on pastori-perekond Rinnedest, baltisakslastest, kes tulid siia ja said seitsmekümne kahe aasta jooksul meie omaks. Sellest ka graafikanäituse nimi “GENIUS LOCI V. OMAD. 1813.1867.2024”.

Eesti graafika paremiku näitus toob meieni eri põlvkondade tegijaid, kokku 23 graafikut, nende hulgas rahvusvahelise mõõtme andmiseks kaks graafikut Ahvenamaalt. Nimelt on seitsme suurema Läänemere saare kunstnikud viljakat koostööd teinud juba aastakümneid. 

Lisa kommentaar

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Veel lugemist:

SUVI

Nii ääretult armas on Hiiumaa sel korral. Olen Käina tüdruk. Kõik saare rajad peaksid olema justkui tuttavad, kohati ehk isegi kulunud. Siiski tasub aeg-ajalt...

KIRI SAARELT

Pole ammu trehvanud. Ega see pole ka ime. Külla tulla – minna on päris pikk tee. Meie saared on linnulennult teineteisest nii sajaviiekümne kilomeetri...

GALERIID

Täna, 13. juulil toimus Kärdlas Vabrikuväljakul suvine käsitö- ja omatoodangu laat.

GALERIID

Reedel, 12. juulil, toimus traditsiooniline Hiiumaa Kalurite päev, kus said kokku maitsvad toiduelamused, huvitav meelelahtus, kui ka kodumaa parima muusika!