Connect with us

Uudised

Muusikaelamused jätkuvad

erakogu
Laupäeval kõlab Hiiumaa muuseumi Pikas majas Vabrikuväljak 8 kahest osast koosnev kontsert.
Õhtu avaosa kannab nime “Pariisi noored virtuoosid III”. Musitseerib noor viiulivirtuoos Alexis Roussine Prantsusmaalt (viiul), saadab pianist Diana Liiv.
Alexis on nimeka viiuldaja ja pedagoogi Miroslav Roussine poeg. Isa Roussine on legendaarse viiulivirtuoosi ning vene viiulikooli alustala David Oistrahhi üks esimesi õpilasi, kes saavutas ülemaailmse kuulsuse, võitis mitmeid rahvusvahelisi konkursse ning esines pidevalt maailma suurtel lavadel. Alexis on noor talent, oma isa üks parimaid õpilasi.
Roussine`d puhkavad igal suvel Lõuna-Eestis, Hiiumaale kutsus nad esinema pianist Diana Liiv, kes on mänginud siin Tobiase päevadel.
Kontserdi kavas on Paganini, Bach, Prokofjev. Kontsert algab laupäeval, 10. augustil kell 15 Pikas majas ning jätkub Vigala meeskoori etteastega.

Veel lugemist:

Küsitlus

Statistika järgi on Eestis 1000 elaniku kohta alkoholi ostmise võimalusi kõige rohkem Hiiumaal. Kuidas te sellesse suhtute?

Uudised

Ministeeriumi järelevalve tõi Hiiumaa Vabakooli tegevuses välja hulga puudusi ning juhtis tähelepanu õpilaste prognoosi mittetäitumisele. Ettekirjutuste täitmatajätmine võib kooli uuest tegevusloast ilma jätta. Haridus-...

Uudised

Tallinnas peetud Eesti Jahtklubide Liidu pidulikul hooaja lõpetamisel tunnustati Jahtklubi Dago ühte asutajat, treenerit ja klubi auliiget Ott Epnerit Eesti Olümpiakomitee teenetemärgiga.  Sama autasu...