Connect with us

Uudised

Kärdla postkontor veel müümata

Eesti Post teatas, et on viimase kolme aastaga müünud 43 kinnistut ja läbirääkimised käivad veel mitme objekti müügi osas. 780 objekti seas on 2010. aastast müügis ka Eesti Posti hoone aadressil Kärdlas Keskväljak 3.
Eesti Posti pressiesindaja Inge Suder ütles, et hoone kohta on küsitud küll infot, kuid konkreetseid pakkumisi ei ole veel esitatud.
Juhul kui müük õnnestub, soovib Eesti Post oma Kärdla kontoriga jääda samasse hoonesse rendipinnale.
Ettevõtte eesmärk on võõrandada põhitegevuseks mittevastavad kinnistud. Kinnistute müügist saadav raha investeeritakse logistika- ja infologistikateenuste arendamisse Eestis, Lätis ja Leedus.
Viimaste aastate jooksul on postkontorite võrku ümber korraldatud, kaubanduskeskustes on avatud 30 postkontorit, lisaks paigaldati eelmisel aastal 38 pakiautomaati üle Eesti.
Inge Suder kinnitas, et Hiiumaal ei ole neil kaubanduskeskustega mingeid eelkokkuleppeid sõlmitud.

Veel lugemist:

Küsitlus

Statistika järgi on Eestis 1000 elaniku kohta alkoholi ostmise võimalusi kõige rohkem Hiiumaal. Kuidas te sellesse suhtute?

Uudised

Ministeeriumi järelevalve tõi Hiiumaa Vabakooli tegevuses välja hulga puudusi ning juhtis tähelepanu õpilaste prognoosi mittetäitumisele. Ettekirjutuste täitmatajätmine võib kooli uuest tegevusloast ilma jätta. Haridus-...

Galerii

Laupäeval tulid lauljad ja linnarahvas kokku tähistamaks tütarlastekoori ja poistekoori sünnipäeva.