Connect with us

Uudised

Kaidi Udris ja Sukar tantsivad Kärdlas

Kärdla idamaise tantsu rühm Sukar annab reedel, 5. mail aruandekontserdi, mis pühendatakse oma õpetajale Kaidi Udrisele.
Kell 20 Priiankrus algaval kontserdil astub üles ka Udris, kelle jaoks on see üks tema viimaseid kontserte Eestis. Tantsurühma Sukar üks eestvedajaid Riina Jesmin rääkis, et Udrist ootab uuel hooajal Egiptuse pealinn Kairo, kuhu ta läheb tantsijana tööle.
Sukaril on seljataga kolm hooaega ja tantse on selle aja jooksul õpitud paarkümmend. “Mõned esimesed, lihtsamad tantsud on juba unustuse hõlma vajunud, mõned keerulisemad alles töös, mõned just nii selged, et nendega publiku ette astuda,” lisas Jesmin.
Neljapäeva õhtul oli Vikerraadio saates Keskööprogramm intervjuu Kaidi Udrisega. Saadet “Tantsu nimel” saab järelkuulata internetis.

Veel lugemist:

Uudised

Kärdla sadamas peetaval merenodi laadal saab osta nii paate, purjeid, riideid kui ka ajaloolist merekraami. Laat kestab sadamas kella 17-ni.

Teema

Kahe saarel tegutseva perearsti vaheline erimeelsus suve alguses vabaks jäänud nimistu asendamise üle on viinud olukorrani, kus tohtreid püüavad lepitada nii vallavalitsus kui ka...

Uudised

Aktiivse saunateemalise tegevuse eest andis Eesti Maaturismi Ühing andis neljapäeval Saaremaal peetud turismikonverentsil Hiiumaale üle saunapealinna tiitli. Eesti Maaturismi ühingu poolt veetava üle-eestilise sauna-aasta...

sport

Reedel peeti Kärdlas traditsiooniline heategevuslik teatejooks, millega toetati Haapsalu Neuroloogilise Rehabilitatsioonikeskuse toetusfondi kaudu liikumisvõime kaotanud lapsi.  Aastast 2008 peetud jooksul oli seekord 13 500...