Connect with us

Nööbist kinni

Hooldekeskus saab veebilehe augustiks

Hiiu Lehele tuli ettepanek kirjutada Hiiu maakonna hooldekeskuse pakutavatest teenustest ja hindadest. Asja uurides selgus, et keskusel ei ole kodulehekülge Internetis. Kas ja millal on plaanis see avada? Kust saab teenuse soovija seni kätte pakutavate teenuste hinnakirja? Kui juhatusel on kaks liiget, Lia Vara ja Arnold Ström, siis kes tegeleb eelnimetatud küsimustega?
Hiiu maakonna hooldekeskuse juhatuse liige alates 6. juunist Arnold Ström: Kodulehekülje avamisega loodame hakkama saada juulikuu lõpuks. Seni saab infot meie teenuste kohta otse meilt küsides. Meililt hooldekodu@tohvri.hiiumaa.ee või posti teel aadressil Hindu küla, Emmaste vald, 92012, Hiiu maakond. Sisemise tööjaotuse järgi tegeleb hoolduse küsimustega juhatuse liige Lia Vara. Tema vastab ka küsimustele vabade kohtade kohta.
Küsis HARDA ROOSNA

Veel lugemist:

Küsitlus

Statistika järgi on Eestis 1000 elaniku kohta alkoholi ostmise võimalusi kõige rohkem Hiiumaal. Kuidas te sellesse suhtute?

Uudised

Ministeeriumi järelevalve tõi Hiiumaa Vabakooli tegevuses välja hulga puudusi ning juhtis tähelepanu õpilaste prognoosi mittetäitumisele. Ettekirjutuste täitmatajätmine võib kooli uuest tegevusloast ilma jätta. Haridus-...

Galerii

Laupäeval tulid lauljad ja linnarahvas kokku tähistamaks tütarlastekoori ja poistekoori sünnipäeva.