Jälgi meid

KULTUUR

Ajalooline nädalavahetus: kõik viis “Klassikatähtede” võitjat Hiiumaal

Foto: Kaupo Kikkas. Marcel Johannes Kits.
Pühalepatriibulised surfilipud Heltermaale suunduvate teede ääres on taas märku andmas: “Siia võib sisse keerata, siin toimub midagi.” Juba täna õhtul kell kuus hakkavad Pühalepa kiriku ees asjade toimumisest märku andma ka kümned pargitud autod, lahtised uksed ning neist kostuvad klassikalise muusika helid – on Pühalepa festivali aeg. 

Teiste seas astuvad sel aastal kirikus üles kõik viis ETVst tuttava “Klassikatähtede” saate võitjat: Marcel Johannes Kits, Katariina-Maria Kits, Sten Heinoja, Tanel-Eiko Novikov ja Tähe-Lee Liiv.

Veel lugemist:

SUVI

Nii ääretult armas on Hiiumaa sel korral. Olen Käina tüdruk. Kõik saare rajad peaksid olema justkui tuttavad, kohati ehk isegi kulunud. Siiski tasub aeg-ajalt...

KIRI SAARELT

Pole ammu trehvanud. Ega see pole ka ime. Külla tulla – minna on päris pikk tee. Meie saared on linnulennult teineteisest nii sajaviiekümne kilomeetri...

GALERIID

Täna, 13. juulil toimus Kärdlas Vabrikuväljakul suvine käsitö- ja omatoodangu laat.

GALERIID

Reedel, 12. juulil, toimus traditsiooniline Hiiumaa Kalurite päev, kus said kokku maitsvad toiduelamused, huvitav meelelahtus, kui ka kodumaa parima muusika!