Connect with us

Uudised

Aidake preemiaid jagada

Eesti kultuurkapitali Hiiumaa ekspertgrupp ootab 20. novembrini kandidaate preemiatele Kultuuripärl 2014 ja “Tänu ja kummardus” ning nelja aasta- ja kuue tunnustuspreemia väljaandmiseks.
Kultuuripärli aastapreemiaga tunnustatakse kunstide-, rahvakultuuri- või kehakultuuri- ja spordivaldkonnas tegutsevate inimeste erialast pühendumist. Kandidaadiks võib esitada isiku, kel on tänavu silmapaistvaid teeneid Hiiumaa kultuuri- või spordielu edendamisel.
1300eurose preemiaga “Tänu ja kummardus” tunnustatakse ühe spordi- ja ühe kultuurivaldkonnas tegutseja pikaajalist viljakat panust.
Neli 700eurost aastapreemiat on mõeldud aasta parimale nais- ja meessportlasele ning tänavuste silmapaistvate sündmuste korraldamise või tegevuse eest kultuuri või spordi alal.
Kuus 300eurost preemiat lähevad tublidele tegijatele, arvestusega, et kolm neist saavad spordi- ja kolm kultuurivaldkonnas tegutsejad.
Vabas vormis taotluses peab olema lühike kirjeldus kandidaadi loomingulistest või sportlikest saavutustest sel aastal, kehtivad stipendiumid juhul kui neid on ning kandidaadi tutvustus ja andmed – nimi, aadress, telefon, meiliaadress.
Ettepanekuid oodatakse meilil hiiumaa@kulka.ee või kirjalikult aadressil Leigri väljak 5, Kärdla 92401, Ermo Mäeots.

Veel lugemist:

Uudised

Neljapäeval lõpetati pidulikult Hiiumaa haigla uuendamine, mis läks kokku maksma 13 miljonit eurot, millest kaksteist tuli Euroopa Liidu toetustest. Haigla juhatuse liikme Riina Tamme...

Teema

Hiiumaa mees Sander Voitka saab tänavu pidada oma üheksandat sünnipäeva, sest sünnikuupäevaks on tal 29. veebruar. Ema Ene Reidma meenutas, et esimese lapse sündimise...

Uudised

Hiiumaa koalitsioonis on läbirääkimisel tegevuskava, mille tulemusena kaoks veel sel aastal osavallavanemad ja osavallavalitsused ning valitsusse lisanduks kolmas abivallavanem. Koalitsoonis lõplikule üksmeelele seni siiski...

Küsitlus

Hille: Õige hiidlane on see, kes elab siin saarel ja edendab kohalikku elu. Ei ole tähtis, et oleks siin sündinu