Jälgi meid

Uudised

Täitus 70 lapse jõulusoov

Hiidlastel on palju südamesoojust – nädalaga said Hiiumaa Selveris korraldatud jõulukingituste kampaania kõigi 70 lapse jõulusoovid täidetud.
Kaks kitsekest, kelle sarvedel rippusid lumememmed, millele kirjutatud laste jõulusoovid, pandi Selveri fuajeesse 13. detsembril nädalaks ajaks. Kui eelmisel aastal võeti kõigi 50 lapse kingisoovid täitmiseks vaid tunni jooksul, siis sel aastal see nii kiiresti ei läinud.
Hiiu Lehe reporter tähel­das, et viis päeva peale kingi­soovide väljapanemist oli kitsekeste sarvedel rippumas veel 20 lapse soov ja kolm päeva hiljem, 20. det-
sembri lõuna ajal, ühtlasi kampaania viimasel päeval, oli veel vaid kolme lapse soov täitumist ootamas. Siiski olid 22. detsembri õhtuks kõik kingipakid, millele nii mõnigi kord oli lisaks lapse soovitule veel midagi juurde lisatud, ilusti Selveri infoletti toodud ja jõulutaat võis teele asuda.
Korraldajad ütlesid, et on südamepõhjani tänulikud igaühele, kes võtsid Selverist lumememme selleks, et teha head.
Kui eelmisel aastal soovisid lapsed silmatorkavalt
palju kõrvaklappe, oli sel aastal soovide plejaad mitme­kesisem. Korraldajaid üllatas, et sooviti ka asju, mis võib-olla tunduvad iseenesestmõistetavad, et need lastel olemas on.
Jõulukingid viidi Hiiumaa vähekindlustatud ja palju­lapseliste perede lastele, kingid jagati koostöös Toidu­pangaga. Kampaania sai teoks koostöös Hiiumaa Selveri ja OÜga Südamepesa.

Veel lugemist: