Connect with us

Juhtkiri

Sui aa kee

Raul Vinni.

Jah, suvi on käes.
Suve algust loetakse ikka juunikuuga. Kuigi suvesoojus siin-seal ennast juba näidanud ning esimesed üritusedki peetud, praamijärjekorrad seistud. Vaikselt hakkab kõik minema siinse tähtsaima aastaaja rütmi.
Suvetempos alustab ka Hiiu Leht, tuues lugejateni taas juba eelmisest suvest tuntud Suvelehe formaadi. Sel korral igal reedel nelja lisaleheküljena, millel kirjutatakse eranditult suvistest ja võib-olla veidi pehmematest-­värvilisematest asjadest. Teistele lehekülgedele satub sekka ka argisemaid uudiseid. Suvisema kuue saab ka lehe kujundus.
Hiiumaal juhtub suve jooksul meeletult palju. Pole vist inimesi, kes igale poole jõuaksid. Proovime hoida kätt siinse suveelu pulsil ja kirjutada meie ümber toimuvast nii palju kui võimalik.
Suvel kasvab Hiiumaa elanike arv jõudsalt ja loodetavasti saavad nii nemad kui ka külalised just Suvelehest teada, mis Hiiumaal toimub ja kuhu minna.
Kutsume siinkohal ka üles kõiki huvilisi meile kirjutama, mis Hiiumaa suvest meelde jääb, rõõmu valmistab ja kui midagi laita, tuleb argumenteerides teha sedagi.
Loodame, et suvi tuleb ilus ja Suveleht muudab selle veelgi sisukamaks, sest köik jütud on ikka Hiiu Lehtes.

Raul Vinni

Veel lugemist:

Uudised

Kärdla sadamas peetaval merenodi laadal saab osta nii paate, purjeid, riideid kui ka ajaloolist merekraami. Laat kestab sadamas kella 17-ni.

Teema

Kahe saarel tegutseva perearsti vaheline erimeelsus suve alguses vabaks jäänud nimistu asendamise üle on viinud olukorrani, kus tohtreid püüavad lepitada nii vallavalitsus kui ka...

Uudised

Aktiivse saunateemalise tegevuse eest andis Eesti Maaturismi Ühing andis neljapäeval Saaremaal peetud turismikonverentsil Hiiumaale üle saunapealinna tiitli. Eesti Maaturismi ühingu poolt veetava üle-eestilise sauna-aasta...

sport

Reedel peeti Kärdlas traditsiooniline heategevuslik teatejooks, millega toetati Haapsalu Neuroloogilise Rehabilitatsioonikeskuse toetusfondi kaudu liikumisvõime kaotanud lapsi.  Aastast 2008 peetud jooksul oli seekord 13 500...